Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hasssan

Zestaw klawiatura, mysz i sluchawki

Polecane posty

Hej. Kupuję sobie nowy komputer, łącznie z peryferiami. Chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze słuchawek, myszy i klawiatury. najlepiej by było, gdyby taki zestaw zmieścił się w granicach 800 zł. Rzadko gram w fpsy, słuchawek używam głównie do słuchania muzyki/rozmów na skype przy akompaniamencie dźwięków z gry:). Starcraft II zajmuje ważne miejsce w moim sercu, dlatego zależałoby mi na lepszej myszce/klawiaturze, żeby wyciągnąć jak najwięcej apmów:). Myślałem o takim zestawie:

myszka Mysz Logitech G400 910-002278

Słuchawki Creative Tactic 3D alpha

klawiatura Razer Lycosa Mirror - 270 zł

ale wiele osób odradzało mi tę klawiaturę. Proszę o pomoc:).

edit: Dodam że fajnie by było, gdyby komponenty znajdowały się w ofercie sklepu morele.net.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli chcesz alternatywy dla myszy to:Gigabyte Force M7 Thor,SpeedLink Kudos,Gigabyte GM-M6980X(uwaga na gorszą wersję bez X), Sharkoon Drakonia ,Sharkoon Darkglider, Gigabyte M8000x, Thermaltake Tt eSports Black Element(Uwaga na wersję bez Element w nazwie, jest dużo gorsza!), Thermaltake Theron i do nich jedna z tych podkładek: Tracer X02, Tracer L06, Roccat Sota, Qpad Heaton.

Lub Thermaltake TT eSPORTS SPHIRA,Logitech G400, Ozone Radon Opto i podkładki pod te modele(te będą dobre też do G400)

Steelseries QcK/Qpad CT/Razer Goliathus Control/Speed

Qck daje największą kontrolę, a każda kolejna w prawo jest coraz szybsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...