Skocz do zawartości

Rozwiązany: Fallout 3 problem z uruchomieniem


Marcus1939

Polecane posty

Witam, ostatnio kopiłem F3 w biedronce bo był po 20 zł, i kiedy uruchamiam płytę to wyskakuje mi błąd "Cannot locate the DVD-ROM" o treści "Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application" więc instaluje grę z setup na płycie, po zainstalowaniu ten sam błąd. Robi się to na kompie i na laptopie, słyszałem dawno że to jest spowodowane windows 7. Grałem kiedyś w F3 u kumpla ale on ma pirata i na win7 działał bez problemu. Co można zrobić żeby go uruchomić.

Temat w złym dziale. Zostaje przeniesiony ! -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem jak i wiele innych osób z win7. Najpierw koniecznie zainstaluj patcha 1.7. Żeby gra sie uruchomiła na win 7, czasami to wystarczy niestety w wielu przypadkach pomaga jedynie podmienienie exeka na wiadomo co, wtedy działa na 100%. Strasznie to wkurzające, ze żeby zagrać w oryginlną gre trzeba kombinować. Wina leży częściowo u polskiego wydawcy, który zmienił DRM-a. Dodatkowo gdy gra na win 7 jest niestabilna to:

"Open up the fallout.ini file in: My Documents\My Games\Fallout3

Find the line:

bUseThreadedAI=0

change it to:

bUseThreadedAI=1

Add another line after it and insert:

iNumHWThreads=2

This will limit the game to 2 cores and prevent the engine bug from causing the game to freeze.

*If the game still crashes write this iNumHWThreads=1

EnJoY!!!"

http://cenega.pl/pom...czna/fallout-32

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...