Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ali N

Undercover: Operation Wintersun

Polecane posty

ja mam taki problem(Sprzet) GF 7600GS, sempron 1.6, 1gb ramu, duzo miejsca okolo 100gb na dysku

problem jest taki ze wlaczam gre, i nie dzieje sie nic oprocz zwiechy, w menadzerze pisze ze procek w uzyciu 100% nie wiem o co chodzi bo powinien sobie dawac na luzie rade z tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO odpaleniu gry pojawiają się artefakty i wszytko miga. W momencie rozpoczęcia się pierwszego filmiku obraz zaczyna skakać jak na kiepsko ładowanym streamie.

Nowa wersja sterownika do grafiki odpada (wyswietlało mi tyko 1/2 pulpitu)

Gra z CDA.

ATI RAdeon X1600

ATHLON 64 2,8

1GB ram

HELP !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem:

po zainstalowaniu gry mam zamiar ją uruchomić. Otwieram - pojawia się biały ekran i nic.... gra się nie uruchamia prawidłowo.

Mój sprzęt to:

1,86 Ghz, 512 RAM, GF 7300 GS.

Może nei spełniam wymagań ??? Próbowałem przeinstalowywać grę, ale efekt zawsze jest ten sam. Pomóżta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mianowicie zainstalowałam grę i odpaliła mi się bez problemu ale jak wyłączyłam grę i chciałam ją uruchomić ponownie pojawił mi się błąd operation Wintersun i nie wiem dlaczego tak jest ? Czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na krążku tegorocznego marcowego wydania CD Action umieszczono pełną wersję gry "Undercover. Operation Wintersun". Gra wydaje się ciekawa (szczególnie dla fanów przygodówek :rolleyes: , mam z nią jednak problem: zainstalowała się poprawnie, w początkowej fazie gry działała prawidłowo; jednak z chwilą dojścia do etapu Berlin-ICW (bohater dostał się do wnętrza i wchodzi do sekcji biurowej), gra zawiesza się, zaś system wyświetla komunikat o błędzie. Restartowałam komputer (spełnia on zresztą techniczne wymagania dla tej gry), mimo to sytuacja powtarza się, ilekroć dochodzę do tego momentu w grze.

Czy jest to po prostu błąd programowy gry, czy można temu jakoś zaradzić? Będę wdzięczna za możliwie szybką pomoc (chcę grać dalej!!! :blink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak problem jest przy urachamianiu.. wyskakuje białe okno i nic.. zaden błąd.. zadnej informacj.. po prostu wisi..

Ja walnąłem parę razy ESC, kilka razy ruszyło. Raz ruszyło kiedy walnąłem sfrustrowany alt+ctrl+del. Nie włączył się menager tylko gra odpaliła. No i standard, doszedłem do sejfu i finał, wskakują dwie cyfry lub tylko jedna i wielu próbach walę pięścią w klawiaturę, kończę z tą grą.

Spróbuj albo z ESC, albo z cad

Może jakiegoś patcha potrzeba do tej gry :?:

Jest patch, niemiecki. Ale nie działa z wersją gry na coverku CDA. Sprawdziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z tą grą.

Wszystko szło gładko aż do momentu, gdy dostałem się do ICW. Wchodzę do biura i po krótkiej chwili gra samoczynnie się wyłącza i ląduję na pulpicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...