Skocz do zawartości

Bioshock - pobieranie patcha po instalacji gry


Polecane posty

Witam,

Mam pierwszą część Bioshock'a z Kolekcji Klasyki. Instalator, po zakończeniu kopiowania plików na dysk próbuje pobrać patch do gry. Nie potrafi się połączyć ze stroną i kończy działanie usunięciem wgranych plików. W efekcie nie jestem w stanie zainstalować gry. Niestety wyszukiwanie patch'a nie jest opcjonalne, a jego niepobranie zawsze przerywa instalację. Z tego co patrzyłem, to oficjalne strony związane z grą są nieczynne, więc pewnie to też jest źródłem problemu z pobraniem patcha. Czy ktoś spotkał się z takim problemem, albo chociaż wie, jak go rozwiązać?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patche są na drugiej płycie. Ale podczas instalacji, po zakończeniu kopiowania plików, automatycznie uruchamia się aplikacja próbująca połączyć się z serwerem w celu pobrania aktualizacji. Ponieważ nie potrafi tego dokonać, więc kończy działanie z błędem i automatycznie usuwa wszystkie pliki. Niestety próba aktualizacji jest dokonywana przed zakończeniem instalacji podstawowej wersji, więc nie mogę po prostu zabić procesu, ponieważ nie mam plików *.exe na dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...