Skocz do zawartości

Wycena podzespołów


tymikolo

Polecane posty

Witam!

Krótko i zwięźle, zastanawiam się nad sprzedażą całości zestawu lub części osobno z mojego obecnego komputera, żeby móc dołożyć trochę pieniędzy do ewentualnego zakupu nowego PC. Nie wiem czy to w ogóle ma sens, bo chyba mało kto będzie dziś zainteresowany ok. 5-letnim sprzętem, ale co tam. Oto lista:

Płyta główna - Intel DG31PR

Procesor - Intel Core 2 Duo E6550, 2.33 GHz

Karta graficzna - Radeon X1650 Pro

Pamięci RAM - Kingston 1x 2 GB DDR2, 333 MHz

Dysk twardy - Seagate 320 GB 7200.11, 16 MB

Zasilacz - Quoltec SilentLine 460W

Obudowa - nie wiem czy nadal jest w sprzedaży, najbliżej jej do tego: http://www.logicconcept.pl/produkty/obudowy_komputerowe/b21/

Napęd optyczny - jakiś zwykły LG, nie znam modelu ;P

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawiłeś mnie w lekkie zakłopotanie, ale raczej obstaję przy swoim. Takie dane (wymienię interesującą nas część z nich) podaje mi fajny programik SIW:

Manufacturer - Kingston

Capacity - 2048 MBytes

Memory Type - DDR2 (PC2-5300)

Speed - 333 MHz (DDR2 667)

Supported Frequencies - 200.0 MHz, 266.7 MHz, 333.3 MHz

Data Width - 64 bits

Może czwarta linijka wskazuje na mój błąd?... Anyway, założyłem ten temat, bo liczę na rzetelną pomoc, także ponownie o nią proszę! Na cóż mi takie pytanie, zozol1323? rolleyes.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, bardzo dziękuję, okolice 500 zł bardzo mnie zadowalają, tylko trzeba jeszcze w ogóle znaleźć kupca tongue_prosty.gif

A mogę przy okazji zapytać, czy w ogóle warto sprzedawać tego kompa i kupować nowego, czy może zrobić upgrade obecnego? Chyba powinienem założyć nowy temat, ale jak już mogę za jednym zamachem... Mam tu pisać szczegóły dotyczące budżetu itp? yojo2, doradź mi Mistrzu biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...