Skocz do zawartości

Karta do 250zł


Major Domo

Polecane posty

Potrzebuję karty graficznej do 250 zł, ale zachodzi problem z płytą główną. Mam mobo Asus m2r-fvm. Próbowałem na niej odpalić Radeona 5770, niestety wychodzi na to że chipset jej nie obsłużył. Więc co w tych 250zł znalazłoby się działającego? Najlepiej http://www.komplett.no/k/search.aspx?q=geforce&bn=10488&mfr=&filter=PRICE.-500.&sortBy=p stąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę bumpnąć.

Do ekspertów: Mam mobo z PCI-E 16x 1.0. Czy karty obsługujące PCI-E 2.0 są kompatybilne wstecz? Chodzi mi głównie o zasilanie.

Specka kompa:

Athlon X2 64 4600+

Mobo Asus m2r-fvm

Radek HD3450

2GB ram w 4 kościach 512mb różnych firm xD

Zasiłka XFX 450W Core Edition V2 Full Wired

Zastanawiam się nad GeForce 610, 620 i 630 w wersji Zotaca. Tymczasowo nie planuje rozbudowy komputera, może za pół roku, a i to nie jakoś hardkorowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na kartę jaką posiadam teraz i jeszcze raz na moje propozycje. Skok wydajnosciowy dosc duzy. Poza tym nie szukam potworów, tylko tanich kart na których będą działać w miarę wydajnie gry przez jakiś rok. W tej chwili w Tera Online mam 5fps w instancjach, a Mechwarrior Online klatkuje tak że nie da się grać. Alternatywą do wymienionych są Radeony, ale jakoś im nie ufam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale czy w norwegii nie mają forów? Referuję ten post do twojego z góry gdzie napisałeś "po cholerę mi z morele.net", dobrze, ale miej na uwadze to że po co nam jest norweski, oraz pewnie niektórzy nie połapią się za dobrze na stronach które są w innym języku.

Co do kart, mówisz że na GT610 będziesz miał lepszą wydajność niż na HD3450? Może i tak, ale w tera też nie będziesz miał satysfakcjonujących FPSów. Jeżeli jesteś casualowcem to GT630 by się nawet nadał tylko że nie w tej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 640 niewiele drożej. Nada się?

Przepraszam, ale czy w norwegii nie mają forów? Referuję ten post do twojego z góry gdzie napisałeś "po cholerę mi z morele.net", dobrze, ale miej na uwadze to że po co nam jest norweski, oraz pewnie niektórzy nie połapią się za dobrze na stronach które są w innym języku.

Podałem link bezpośredni do kart które miałem zamiar wybrać. Chyba lepiej dać link do strony na której są ich pełne nazwy, zamiast pisać post długi na over 9000 znaków który składa się z pełnych nazw?

A co do for - nie czuję się w języku na tyle pewnie żeby przedzierać się przez fora, zwłaszcza że internauci mają często swój własny slang.

Jeżeli jesteś casualowcem to GT630 by się nawet nadał tylko że nie w tej cenie.

Jaki kraj, takie ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...