Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hipno12

Wiedźmin 2 - tnie się

Polecane posty

Witam, tydzień temu zakupiłem sobie Wiedźmina 2 i nie martwiłem się zbytnio gdyż wszystkie nowsze tytuły działają mi na najwyższych, albo przynajmniej wysokich bez żadnego problemu. Z wiedźminem jednak mam stały problem, w postaci około 20-stu FPS'ów. Przeszukiwałem cały internet by znaleźć odpowiedź dlaczego tak jest, więc proszę nie pisać o wyłączeniu uberpróbkowania, odinstalowania Nvidia 3D vision, przeinstalowaniu gry, obniżenia ustawień, zainstalowania nowszych/starszych sterowników do karty graficznej itd. bo to wszystko już robiłem i nie daje to żadnego efektu. Wiedźmin automatycznie ustawia mi ustawienia na wysokie i nie ważne czy ustawie na najniższe czy najwyższe- mam te 20fps przez co gra jest (przynajmniej dla mnie) nie grywalna. Jeśli ktokolwiek miałby pomysł co zrobić to proszę pisać, bo mam wrażenie że już nic mi nie pomoże. Będę bardzo wdzięczny za pomoc biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wiedźmin 2 ma tak zwaną bolączkę optymalizacyjną, nawet najmocniejszy sprzęt wymięka przy tej grze.

Podobna gra ma też problem z optymalizacją na nowszych systemach ( windows 7, co do ósemki to nie jestem pewny.)

Wyłącz/ zmniejsz ubersampling, bo to ostro potrafi obciążyć sprzęt

Spróbuj też zmniejszyć rozdziałke, to też powinno pomóc.

Na pewno odinstalowałeś STEROWNIKI Nvidia 3D Vision?.

Jak Cytuję:

Drugi Wiedźmin korzysta z bardzo reklamowanej na jego okładce technologii nVidia 3D Vison. Umożliwia ona popularne ostatnio granie w 3D. Jednak wiele osób nie posiada do tego odpowiedniego sprzętu, ani chęci - a gra mimo to działa jakby owe 3D było używane. Dlatego antidotum na niską wydajność Wiedźmina 2 dla wielu osób może być odinstalowanie sterowników NVIDIA 3D Vision. Aby to zrobić odnajdujemy w panelu sterowania narzędzie Dodaj i usuń programy i usuwamy NVIDIA 3D Vision Controller Driver i NVIDIA Sterownik 3D Vison. Po przeklikaniu obu deinstalatorów powinniście doświadczyć namacalnej poprawy działania.

Gra spatchowana ?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% Nvidia 3D vision odinstalowana, a sterowniki mam najnowsze, nawet dziś mi się jakaś łatka instalowała. Spróbuję zmniejszyć rozdzielczość, a konfiguracje może jutro podam, ale wątpie by coś to zmieniło, bo jako domyślne ustawia mi na wysokie a na najniższych, tak pisałem nie ma żadnej różnicy, więc nie wiem czy sprzęt ma tu coś do rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...