Skocz do zawartości

Fallout New Vegas UE- Żaden serwer zawartości steam...


Tonsil

Polecane posty

Kilka dni temu chciałem pograć w Fallouta wyskakiwał mi błąd ''Gra jest w tym momencie niedostępna spróbuj później'', gdy chciałem przeinstalować grę steam kilka razy się scrashował aż w końcu wyskoczył błąd jak w tytule. W bibliotece tytuł gry jest podświetlony ale gdy wchodzę w Steam>SteamApps>common>fallout new vegas enplczru folder jest pusty. Dużo czasu spędziłem próbując rozwiązać ten problem ale skończyły mi się już pomysły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mnie za debila, myślisz że w tej i innych grach nie próbowałem grać bez aktualizacji? Pytając o grę bez tych DLC miałem na myśli uruchomienie z folderu. Jeżeli uruchamiam przez folder program od razu przestaje działać. Mialem taki problem po zakupie gry ale nie pamiętam jak go rozwiązałem (wtedy uruchamiane z poziomu steam'a).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet nie unoś się tak, uruchom normalnie przez steama, możesz grać bez DLC. Dałem tą ikone ponieważ chce się dowiedzieć czy w sklepie masz zaznaczone"posiadasz tą grę" czy też jest napisane"w tym regionie wspierane są...." wymienione języki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...