Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Problem z PunkBusterem, "no packet flow"


Dedexus

Polecane posty

Witam, otóż świeżo po formacie (który miałem około miesiąc temu) postanowiłem z powrotem zainstalować Battlefielda. Pobieranie i instalacja odbyła się bez żadnych problemów, gorzej z samą grą. Po próbnie dołączenia do jakiegoś serwera, po około 40 sekundach gry wyskakuje komunikat: "Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'DEDEXUS' (for 0 minutes) ... No Packet Flow".

Wcześniej nie miałem takiego problemu. Zacznę od tego co próbowałem robić. Próbowałem wyłączyć firewall i antywirusa, próbowałem przeinstalować PunkBustera (trzy razy) i nie odniosłem żadnego skutku. Co ważne, przy wybraniu opcji "Install/Re-Install PunkBuster Service" pojawia się następujący komunikat: "Failed to copy the file 'D: \ Origin \ Battlefield 3 \ pbsvc.exe" is C: \ Windows \ System32 \ pbsvc.exe "(error 5: access denied)".

Może ktoś napotkał się już na taki problem i zna jego rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam identyczny kłopot również z PB nie mogę go poprawnie zainstalować bo pojawia się błąd ten sam. Nie wiem co robić na obecną chwilę zrobiłem:

  • Przeinstalowałem grę
  • Kontaktowałem się z EA, Live Chat oraz z Supportem PB - żaden z nich nie pomógł
  • Starałem się przeinstalować PB lecz tu kolejny kłopot bo pojawia się erro5 o odmowie dostępu
  • Patrzyłem czy PB w usługach działa automatycznie
  • Manualnie aktualizowałem PB
  • Dodałem oba(BF3 oraz PB) programy do wyjątków w antywirusie(Norton Internet Scurity)
  • Sprawdzałem czy w singu w opcjach jest możliwość "włączenia punkbuster'a" lecz takowej nie znalazłem
  • Uruchomiłem "Napraw instalację" oraz "Sprawdź aktualizację" w Origin'ie
  • Próbowałem metodę tego kolesia http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654348434860938/

No i nie wiem co robić będę aktualizował ten post z każdą nową metodą ale było by miło gdyby ktokolwiek pomógł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...