Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdenio

Granie po sieci - dlaczego, po co?

Polecane posty

Gość LemoonScream

Lubie grę w singla nieco bardziej od multi, jednak te drugie ma parę zalet, których nigdy nie będzie mieć singiel. W sieci zawsze można kogoś poznać, porozmawiać z nim, z resztą tak jak pisał przedmówca. W multi nawet byle jaka mapa w CS'ie ożywa gdy ktoś na nie gra, w singlu wszystko jest pomimo wszystko takie puste, mniej żywe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi-player jest bardzo ważny, jak jest bardzo dobrze zrobiony to potrafi znacznie przedłużyć żywotność danej produkcji lub wręcz obdarzyć ją 1UP. Jest cała masa staroci, które znudziły mi się w singlu, ale cudownie odżyły w multi.

Bawią mnie natomiast ludzie, którzy żądają śmierci trybu dla wielu osób, bo im się to nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grywam w niego dużo osatnio, ale bardzo dobra gra bez multi to naprawdę wielka strata, no chyba że tylko pod single,a została zrobiona.

Niech tu posłużą RTSy w które katuje teraz bardziej niż TPPsy kiedyś, kompa niekiedy dość łatwo zrobić w balona np go sprawnie flankując, a takiego ogarniętego gracza już nie.

Sam to wiem jak to jest gdy oglądałem pare pojedynków dwóch koreańskich graczy startcrafta wings of lirbety.

Now właśnie dzięki multi mamy esportową scenę.

I w niej możemy być dumni z naszych ekip ta elita Counter Strike,a nie znam aktułanego składu ale kojarzę że byli tam Neo i Taz.

Właśnie dzięki esportowi jeden z graczy nawet doczekał się sprzętów komputerowych od właśnej ksywki, tak chodzi o F4tality,ego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...