Skocz do zawartości

Battlefield 3 - nie mogę się często połączyć z serwerem


wasek300

Polecane posty

Siemka

Ostatnio kupiłem sobie Bf3 limitowana edycje i mam taki problem, ze nie chce mnie laczyc czesto z serwerem. Jest wszystko po kolei:inicjalizacja, logowanie, laczenie i wyskauje "Rozłączenie z grą: nie udało się dołączyć do serwera." Wina raczej nie lezy w specyfikacji mojego komputera bo jak juz mi sie nie raz uda dolaczyc do gry, to smiga na wysokich bez zadnej zacinki, singiel tak samo dziala.

Probowalem juz:

aktualizacja sterownikow (karta, pb)

naprawa gry przez origina

wylaczenie w routerze funkcji upnp

wlaczanie gry przez rozne przegladarki

Nie mam juz pomyslow, w internecie szukalem tez roznych rozwiazan ale nic sensownego nie moge znalezc, moze wy bedziecie mieli jakies pomysly co z tym zrobic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. O dziwo, w moim przypadku wystarczyło zmienić przeglądarkę. Korzystałem z opery i nie działały czasem, przeszedłem na chrome i działa doskonale. Też spróbuj, niekoniecznie w takiej kolejności (z twojej przeglądarki na jakąś inną). Możesz też spróbować wyłączyć zaporę systemu windows.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiona wersja pudelkowa, sprobuje wylaczyc zapore i antywira bo z przegladarkami probowalem na mozilli i na explorerze i bylo to samo ale jak mowicie jeszcze o chromie to tez mozna sprawdzic

probowalem z zapora i wirem i dalej to samo;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...