Skocz do zawartości

Czy warto dopłacać do Samsunga Wave 3


Dudzio

Polecane posty

Po roku całkiem przyjemnego użytkowania mój Samsung Wave I (S8500) dokonał swojego żywota po trafieniu... parasolką. Spadła na niego z ok. 40cm w wyniku czego rozlał się ekran, przestał działać dotyk itd. (Tak na marginesie - myślicie, że są na naprawę takiego czegoś szanse w ramach gwarancji? Przecież to niedorzeczne, że wywalam pieniądze na telefon z Gorilla Glass, a niszczy go... parasolka :|).

Jako że nowy ekran jest horrendalnie drogi (prawie 300zł) to rozważam w tej chwili trzy opcje:

a)Zakup używanego Wave I - na allegro udałoby mi się chyba trafić coś w przystępnym stanie w okolicach 250zł.

b)Zakup używanego Wave III - tylko, że wymaga to już większych środków - ok. 450zł.

c)Zakup innego smartfona - jestem w stanie wyłoży na niego maksymalnie 600zł, ale z tego co się orientuję to nic lepszego sprzętowo niż Wave 3 nie znajdę, a do systemu BADA już się przyzwyczaiłem i podoba mi się :)

Najbardziej podoba mi się druga opcja - nie tylko dlatego, że wizualnie strasznie mi się ten model podoba, ale i naszła mnie ochota na ekran większy niż 3,3 cala. Za Wave 3 przemawiają też plotki o tym, że ma w tym roku dostać aktualizację do systemu TIZEN, na którym powinno się udać odpalić jakieś podstawowe aplikacje na Androida.

Mimo to mam pewne wątpliwości - czy większy ekran (oraz jednocześnie słabszy procesor graficzny - część gier lepiej chodzi na Wave I niż III) i fajniejszy design to wystarczający powód, bym dopłacał 200zł? Jestem studentem i na pewno domyślacie się, że każda złotówka się dla mnie liczy :P Czy różnica między użytkowaniem jedynki a trójki będzie dla mnie na tyle zauważalna, że nie będę żałował dopłaty? Co o tym sądzicie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...