Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freshcie

Wybór telefonu przy przedłużaniu umowy

Polecane posty

Będę wymieniał telefon w T-Mobile, i zastanawiam się nad trzema opcjami: LG Swift L9, Sony XPERIA P oraz Windows Phone 8s by HTC.

Największa różnica między tymi telefonami jest taka, że do Xperii P muszę dopłacać 200zł. Jak oceniacie za to HTC na windowsie? Osobiście nie jestem przekonany bo teraz mam Xperie X10 i jestem przyzwyczajony do androida. Umieściłem go tu tylko dlatego, bo może macie jakieś argumenty, żeby mnie do niego przekonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął 8s ponieważ chciałbym sprobowac tego obiecujacego systemu. Natomiast o ile dostajesz przy androidzie to weź L9, jest to bardzo udany model i kompletnie nie ma potrzeby dopłacać do Xperii P chyba, ze masz uraz do firmy od L9 jak wielu użytkowników jej wcześniejszych modeli smartphoneow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakiegoś urazu do LG, powiem więcej, ten model wygląda moim zdaniem bardzo dobrze cena/jakość. To co siedzi w nim w środku to jest chyba to samo co w Xperii P, dobrze myślę? Więc nie widzę sensu też dopłacać.

HTC ma mało RAM'u w porównaniu z LG, wygląd jest bardzo intrygujący. Tylko nie chcę, żeby windows mnie jakoś odrzucił. Wiadomo, Android to jest ogrom możliwości, to może być mały szok dla mnie, bo Windows Phone 8 to jeszcze świeżynka. Ale za to układ graficzny chyba jest niezły, właśnie, ten układ graficzny co jest w LG. Co o nim myśleć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperia P ma lepszy układ graficzny(wydajniejszy), lepszy design(aluminium oraz ekran anti-scratch+fabryczna folia która chroni ekran przed peknieciem i zarysowaniami). Ma też zapowiedziany Jelly Bean, lepszy aparat(sensor Exmor R, Bravia Engine). Co do LG to olewa klientów i nie aktualizuje w ogóle swoich telefonów, a jeżeli to robi to długo po premierze telefonu. Sony stoi na 3 miejscu jeżeli chodzi o sprzedaż i wybieralnosc ich telefonów przez ludzi(kiedyś byli 1... To były czasy :P) Co marka to marka.Jak masz jakieś pytania odnośnie SXP to chętnie odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...