Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shaker

Laptop za około 3000 zł

Polecane posty

Będąc na studiach zaczynam doceniać urządzenia przenośne, stąd też chciałbym zakupić laptopa. Jeśli można to prosiłbym o podanie trzech propozycji za około 2.5, 3 i 3.5 tyś zł. Laptop będzie głównie służył do programowania w C++/Java i innych, choć nie wykluczam, że też zdarzy mi się na nim pograć, jednak nie jest to priorytet. Szczególnych wymagań, co do marki nie mam(byle nie HP). Chodzi głównie o to, żeby działał szybko i sprawnie oraz miał dysk o pojemności przynajmniej 500GB. Długi czas pracy na baterii byłby tu też dodatkowym atutem. Przekątna 15-17 cali.

Zakup musi być z komputronik.pl (wiem, ze drożej wychodzi, jednak już miałem doczynienia z innym sklepem, który zbankrutował i naprawa/reklamacja była bardzo, ale to bardzo uciążliwa, a laptop musi być w razie usterki naprawiony najszybciej, jak się da).

Z góry dziękuję za pomoc :]

PS. Znalazłem dla przykładu taki model: http://www.komputron...productFeatures

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko laptopy naprawia się inaczej niż inne rzeczy tj. zamawia kuriera i odsyła samemu do producenta, grunt to mieć fakturę/paragon.

Skoro to ma być mocny sprzęt, to będzie bliżej 3000 zł.

Ma być z Windowsem czy dostaniesz z uczelni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis na miejscu jest darmowy, a w komputroniku są zwykle solidni w tym względzie( po drugie nie finansuję go w 100%, więc nie mam i tak wyboru). Uczelnia zapewnia Win 8, jednak osobiście wolałbym już z Win 7 na pokładzie(chyba, że to robi znaczna różnicę w cenie, wtedy po prostu zainstaluję tą ósemkę i jakiegoś Linuxa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też planuję kupić laptopa za mniej więcej taką cenę. I to ma być lapek do gier. Lenovo Y580 czy Z500 który lepszy? Z500 chyba ma lepszy procek bo i7 ale karta graf GT645 lepszy jest od tego z Y580? Sugeruję się lapkami sprzedawanymi na allegro... Chciałbym kupić jakiś optymalny ponieważ ma mi służyć na około 5 lat jak mój niezdarty ASUS X57V :P Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...