Skocz do zawartości

Euro Truck Simulator 2 za 5zł z Allegro.


Scarface666

Polecane posty

Witam.

Znalazłem na Allegro kilka aukcji z grą ETS2. Dotyczą one sprzedaży kluczy aktywacyjnych po 5zł. To bardzo atrakcyjna cena, jednak jest dla mnie trochę podejrzana, przecież wersja na nośniku fizycznym kosztuje około 70zł. Rozumiem, że same klucze zwykle są tańsze, ale najwięcej o 50%, a nie 93%.

Tutaj rodzi się moje pytanie do Was, drodzy forumowicze.

Co sądzicie o tych aukcjach? Czy są bezpieczne? Czy to nie oszustwo? Czy kupując tak tani klucz, rzeczywiście sobie pogram? A może ktoś z was dokonał zakupu takiego kodu i zechce się podzielić wrażeniami?

Oto przykładowa aukcja (100% pozytywnych komentarzy):

http://allegro.pl/euro-truck-simulator-2-klucz-cd-key-nowy-2-za-1-i2929083799.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym już tego typu aukcjom nie zaufał. Dwa lata temu, zakupiłem serial do BF:BC2 w promocyjnej cenie i jak się później okazało- były one nielegalnie zdobyte przez sprzedającego ( nie drążyłem tematu... ). Ban na konto i stracone pieniądze, ot co mnie spotkało :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kraven ma rację. A Ci, co dodadzą ten 5-ciozłotowy kluczyk wygenerowany jakimś szemranym key-genem do swojej biblioteki steamowej liczącej kilkadziesiąt lub - o zgrozo - kilkaset pozycji... Cóż, współczuję.

Podsumowując: OSZUSTWO. Klucz będzie działał, ale jego dni są policzone... do momentu wyjścia kolejnego patcha.

Poza tym na świątecznej wyprzedaży można było kupić na CDP.pl LEGALNY Euro Truck Simulator 2 za 10 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...