Skocz do zawartości

Battlefield 3 - ścinki w multi


Manio2

Polecane posty

Witam ,

Mam pewien problem gdy gram w BF3 na multiplayer mam scinki nie wiem czym spowodowane i prosze o pomoc.

Chodzi mi o to , ze gdy gram na jakims servie gdzie gra troche wiecej osob ok. 24 chociaz zdarza sie tez przy 8 ze mam lagi oraz jak biegne to potrafi mnie cofnac o kilka krokow w tyl co jest strasznie denerwujace.

Podam podzespoly mojego PC :

System Operacyjny : Win 7 32bit.

Ram : 4gb ( ale pisze ze niby dostepne 3.25gb)

Procesor : AMD Athlon II X2 260 3.20 GHz

Karta Graficzna : Ati Radeon HD 6700 . konpatybilna z Dx 11

Chcialbym dolozyc ramu tak z 8gb , tylko nie wiem czy cos pomoze . Łacze internetowe odpada , gdyz mam dobre , niski ping . Mysle ze chodzi o PC niz o moj internet.

Prosilbym o pomoc , gdyz naprawde gra jest super , a zle sie gra jak sa lagi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje ci 3.25 gb Ramu dostepne bo masz 32 bitowy system ktory obsluguje maksymalnie tyle więc nie ma sensu kupować kolejnych 4 gb.

Komputer jest taki, że Battlefield powinien płynnie chodzić przy maksymalnej liczbie graczy na niskich detalach ( a może i średnich), choc nie napisales w jakich detalach i rozdzielczosci grasz. Stawiałbym albo na nata, albo że grasz ne mocno odleglych serwerach. BTW ciekawy tytuł posta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zaktualizuj sterowniki do karty graficznej.

Sprawdź prędkość netu na http://www.speedtest.pl/ i podaj wyniki oraz napisz z jakiej firmy masz neta,

Komputer masz wystarczający na niskie ustawienia, choć na serwerach, gdzie jest wielu graczy mogą zdarzyć się zacięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na srednich detalach , rozdzielczosc 1280x1040 , 75Hz , bo inaczej mam jajowaty obraz .

Internet radiówka , czyli taki osiedlowy . A gram na serverach niemieckich , bo mam ping >65 i wysoka jakosc sygnalu .

Ja myslalem , ze bedzie chodzil na wysokich , no ale coz...

A co bym musial zmienic zeby chodzil plynnie na multi procz zmiany win'a na 64bitowy ?

Zaraz zaktualizuje stery do karty , ale mysle ze sa aktualne .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić kartę graficzną oraz dokupić RAM-y. Oczywiście najpierw zmienić system na 64 Bity.

PS. Moim zdaniem nie warto nic zmieniać- komputer masz w miarę dobry, a BF3 jest bardzo "sprzętożerny" ( ma duże wymagania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z nowszymi grami typu Far Cry 3 gralem na wysokich , lecz czasem zdarzaly sie przycinki . Na bardzo wysokich i ultra juz nie pogram. Obawiam sie , ze z nowszymi grami beda mial problem .

Jak uwazacie ? ulepszac moim zdaniem sie nie oplaca , za drogo by wyszlo , dlatego mysle nad kupnem konsoli . Czy to dobry pomysl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko doradzić czy warto kupić konsolę. Sam musisz zdecydować.

Konsola też swoje kosztuje, podobnie jak gry.

A twój komputer jeszcze będzie radził się z nowymi grami na średnio-wysokich ustawieniach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co kupować konsoli. Do twojego kompa najlepiejbyłoby dokupić czterordzeniowy procesor - będzie gotowy na grafiki nawet z przyszłych generacji. A mój złomek czasem mnie zaskakuje np. uruchomiłem na nim Metro 2033 na bardzo wysokich, Crysisa 2 na ultra - mimo że grafa i procesor są kilka generacji do tyłu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc moją wypowiedź- konsole warto kupić, ale w wypadku, gdy ma się bardzo słaby komputer albo chce się grać tylko na konsoli albo używa komputer tylko do neta,

Twój komputer nie jest najgorszy.

PS. Oczywiście to twój wybór, ale dobrze się zastanów. Życzę dobrego wyboru.

GTA V- nie przejmuj się na razie tą grą :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manio2

twoje kłopoty w BF3 to na 100% to co opisał Ci torne2179 więc myślenie o kupnie konsoli nie ma sensu - może w twoim mieście jest firma, która zapewni ci połączenie kablowe z netem bo ta radiówka jest tak podatna na wszelkiego rodzaju zakłócenia że szkoda gadać - do grania w sieci tylko kabel!

masz kompa na którym jeszcze długo "pojedziesz", co prawda nie na high ustawieniach ale można żyć bez tego,

weź pod uwagę że owszem można grać w FPS-y na padzie ale znam łatwiejsze metody połamania palców jezyk1.gif ok, na serio to do wszystkiego można się przyzwyczaić ale ja np. z tego powodu nigdy nie kupię konsoli do grania w FPS-y - w inne rodzaju gry konsola jest spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli mnie interesuja takze inne gry , lecz co do multi to problem sie rozwiazal .

Internet dobry , poprostu sieciowke mialem stara ( stara generacja ) , a teraz mam lepsza i nowszej generacji i bez zadnych scinek . DZieki wielkie za chec pomocy , pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...