Skocz do zawartości

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay


Yooo

Polecane posty

Klucz do otwierania włazów kupisz u Potwora w kantynie, jednego z kopaczy (ale to za mostem, więc nie dotyczy), albo znajdujesz w tym pokoju z szwankującym oświetleniem. Wrócić już nie dasz rady (chyba, że savem) więc musisz rozwalić strażników. Można ich podejść, ale jeśli Ci się nie uda to spróbuj zrobić im dźwignię: atak + A lub W kiedy walą kolbą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Witam! Niestety mam problem z wywalaniem gry do pulpitu podczas ładowania save'a. Tak samo jest zresztą z jakimś intrem czy czymś innym, (nie mogę zobaczyć) podczas wchodzenia do gry i muszę to szybko wyłączać kliknięciem myszki, bo tak to mnie wywali.

Jest jakieś rozwiązanie na ten problem z tym zapisem? Jak dobra gierka to zawsze jakieś kłopoty są z nią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

witam

mam dziwny (chyba) problem z gra otóż wszystkie profile i zapisane punkty kontrolne znikneły czy wykasowały sie bylem zaraz po zabiciu Abbota czy ktos moze mi pomoc podsylając save'y lub rozwiazac problem?bede bardzo wdzieczny

)mam viste)

(Przepraszam za błędy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
witam

mam dziwny (chyba) problem z gra otóż wszystkie profile i zapisane punkty kontrolne znikneły czy wykasowały sie bylem zaraz po zabiciu Abbota czy ktos moze mi pomoc podsylając save'y lub rozwiazac problem?bede bardzo wdzieczny

)mam viste)

(Przepraszam za błędy)

Właśnie Vista to moze być główny winowajca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Watpie, aby to byla Vista poniewaz Riddick jest stosunkowo mloda gra i TO nie powinno sprawiac problemu. :( Moglbys podac konfiguracje swojego sprzetu??? Moze wtedy cos pokombinujemy...

P.S. Jestem za granica i nie moge pisac polskich znakow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jednak mozna sie troche tej Visty poczepiac...:P Kolejny "genialny" pomysl Microsoftu, na wyciagniecie kasy od uzytkownikow. Vista miala byc platforma do gier... A byla 2x wolniejsza od XP. Na szczescie niedawno wyszedl SP 1 i chodzi troche lepiej, ale dalej nie tak jak chocby juz wspomniany XP.

P.S. Jestem za granica i nie moge pisac polskich znakow.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

ja mam taki problem, w grze- po pierwsze odkryłem(bo wczesniej o nim nawet nie wiedzialem) stealth kill.. podchodzisz do goscia od tylu i prawy a potem znowu prawy(przycisk myszy).. ale teraz mam zupelnie inną zagwozdke. mianowicie jak zrobic tego speed killa podczas walki (zlamanie reki i cios w kark[pięści], 1)wbicie noza w nere albo w szyje 3) rozciecie tchawicy[kosa], lub cios w kolano i w leb[palka]).. bo rzadko mi sie udaje zrobic cos takiego, i zwykle przez przypadek.. w poradniku wyczytalem ze trzeba zaatakowac kiedy przeciwnik wyprowadza wlasny atak,na grach online wyczytalem ze trza lewy i prawy przycisk myszy, ale ta metoda nie bardzo dziala.. blagam pomozcie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem, w grze- po pierwsze odkryłem(bo wczesniej o nim nawet nie wiedzialem) stealth kill.. podchodzisz do goscia od tylu i prawy a potem znowu prawy(przycisk myszy).. ale teraz mam zupelnie inną zagwozdke. mianowicie jak zrobic tego speed killa podczas walki (zlamanie reki i cios w kark[pięści], 1)wbicie noza w nere albo w szyje 3) rozciecie tchawicy[kosa], lub cios w kolano i w leb[palka]).. bo rzadko mi sie udaje zrobic cos takiego, i zwykle przez przypadek.. w poradniku wyczytalem ze trzeba zaatakowac kiedy przeciwnik wyprowadza wlasny atak,na grach online wyczytalem ze trza lewy i prawy przycisk myszy, ale ta metoda nie bardzo dziala.. blagam pomozcie!!

Musisz wcisnąć klawisz ataku w momenie gdy zaczyna atakować przeciwnik. Po kilkunastu razach załapiesz i gra stanie się prosta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Mam problem z tą grą. Zainstalowałem w wersji z CDA. Wszystko śmiga bardzo fajnie, ale co parę minut gra mi się zacina na amen. Powrót do windowsa zajmuje 5-10 minut, a potem system i tak jest niestabilny, pomaga dopiero restart. Czy można temu jakoś zaradzić? Nie wiem, może jakieś patche albo coś (nie wiem czy wersja z CDA jest już upatchowana)?

Mój komp:

Intel Core2Duo 2,66Ghz

Geforce 9600GT 512RAM

2GB RAM

Windows XP SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Jest mi przykro ale chyba nie ma sposobu żeby na viście ta gre uruchomic,jakby nie bylo Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay to gra już paroletnia i jak została tworzona jej autorzy nawet nie myśleli że bedzie vista dlatego niechodzi nastepnym razem trzeba przeczytac na odwrocie pudełka obslugiwane systemy operacyjne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, zdziwiliście mnie bardzo. Grałem na swoim kompie w Riddicka i żadnych problemów nie miałem. Tak, mam Vistę. Nawet przed chwilą specjalnie grę uruchomiłem, żeby sprawdzić i zero kłopotów Oo

Mój komp: Vista, q6600, 4gb ram, GF 8800GTW 512

Grałem w wersję z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam pewien problem z Kronikami. Mianowicie > Przez przypadek ustawiłem za dużą rozdzielkę w opcjach i teraz cały czas mam "out of range". Gdzie mogę znaleźć jakis setup w którym molbym zmienić rozdzielczość / zresetować ustawienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb4 Masz karte ATI, możesz zainstalować ATI Try Tols i ustawić profil z dokładnymi ustawieniami dla tej gry.

A tak ogólnie to ŚWIETNA gierka .

MAM VISTE I GRA MI ŚMIGA BEZ PROBLEMÓW.(Home Basic SP1)

Dzięki, na szczęście mam Radka ;)

Całkowicie podzielam Twoją opinie - przeszedłem już chyba ze 3 razy, ta gra się nie nudzi xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnych wstępów-mam problem.

Nie wiem co mnie napadło, ale wszedłem w opcje i trochę tam pomieszałem chyba z rozdzielczością.I od tamtej pory gra wyświetla się w oknie takim jak np.przeglądarka internetowa.Mianowicie jest u góry ekranu pasek z nazwą tytułu, a po prawej stronie "minimalizuj", "przywróć" oraz "zamknij".

Wie ktoś może co trzeba zrobić, aby znowu był fullscreen?

wszelkie ponowne instalowania nie pomagają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...