Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yooo

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

Polecane posty

poczytałem sobie te linki co kolega podał może tu cos wam pomoze ja mam 2 kompy w domu połączone kablem i moze dla tego?

tu zamieszczam rozmowę tych graczy na innym forum jeżeli kogoś obraziłem za to ze przywłaszczyłem ich wypowiedzi tutaj to góry przepraszam i prosze o wybaczenie

1)gracz-Ja miałem jakis czas temu podobny problem z gra Alien Nations 2. Dawno juz grałem w ta gierke na Geforce2mx i było git. Zmieniłem na radka i tez był git, tyle ze w ostatniej misji(Pimmnonów) wywalał mi bład crash cos tam. Ale nie wiem co bylo przyczyna, ani nie naprawiłem tego

2)gracz-Gra ruszyła!!!!!Powód był śmieszny i pierwszy raz spotkałem sie z takim wymaganiem gry!!!! Trzeba było utworzyć nowego użytkownika z prawami administratora w Windowsie i zabezpieczyć go hasłem.Bez hasła gra nadal nie ruszała.Najwieksza głupota z jaką sie spotkałem, ale wazne że wszystko chodzi smilies/bigsmile.gif !!!!

3)gracz-Heheh, nie pomyslałem o tym, ze moze nie masz praw admina. Nie trzeba go zabezpieczac hasłem, wystarczy miec konto nieograniczone(patrz administartorskie), ja zawsze takie mam i nie mam problemów smilies/szczerbaty.gif smilies/wink.gif

Zycze miłej gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozglądałem się nieco po necie (bo sam nie mam absolutnie żadnych problemów, wszystko elegancko chodzi) i znalazłem trzy linki. Tutaj rozwiązanie jest banalne i wątpię, aby to była wina zapchanego dysku. Proponuję więc popatrzeć tu i tu (na samym dole obydwa), też co prawda dziwne rozwiązania, ale już mniej oczywiste i warto spróbować ;]

mimo iz zrobiłem wszystko na raz,prawie wszystko w3 to nie przeinstalowałem sterownikow:( na starsze i z powrotem na nowsze ):?:( to dalej nie działa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, a mianowicie kiedy włączam gre, robi się czarny ekran nawet nie widać filmików wstępnych.... moja karta graficzna to GForce 7800GS 256.... co jest źle? Aha i jeszcze jedno, po chwili na ekranie pokazuje się napis: OUT OF FREQUENCY. Co mam robić?
A jakie masz ustawione odświeżanie monitora, bo być może w tym tkwi problem... Grałem w Riddicka dość dawno i nie pamiętam czy jest tam w ustawieniach graficznych opcja odświeżania. Jeśli tak, to ustaw je na identyczne z tym, jakie masz we właściwościach ekranu. Jeśli nie, to pokombinuj w tychże właściwościach z odświeżaniem (ustawienia/zaawansowane/monitor).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khm khm, a więc mianowicie, próbowałem zmieniać odświeżanie, ale, gdy dałem je powyżej 85 i w góre to również pokazał mi się na ekranie napis: OUT OF FREQUENCY.... co mam robić? W grze nadal mi się pokazywało to samo... (tzn OUT OF FREQUENCY, i tylko dźwięk słychać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deogi Dj Ogi. Właśnie problem w tym że Ja od początku miałem ustawione odświeżanie na 60... ;/, sterofwniki jestem pewny mam najnowsze ( choć sprawdzę jeszcze raz) DireX też jest 9.0c... Jakieś inne pomysły? A może to wina rozdzielczoścI? Bo zauważyłem że jeśli ustawie sobie na komputerze zbyt wysokoą rozdzielczość to również pokazuje mi się ten napis OUT OF FREQUENCY na czarnym tle... A może on mi nie działa gdyż nie moge sobie ustawić rozdzielczości mniejszej niż 800x600?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze by problem tkwił w rozdzielczości, ja grałem w 1024x768. To może zwiększ odświeżanie na 85 lub 100Hz :?: Brak mi chwilowo innych pomysłów. Spróbuj spytać w pomocy technicznej na gram.pl. Znalazłem też patch do tej gry, ale nie wiem co poprawia i czy Ci pomoże (poza tym wersja z CDA pewnie zawiera już wszystkie poprawki). Ale chyba coś nie tak masz z kompem, jeśli wyskakuje Ci ten napis po zmianie rozwałki na pulpicie... Sprawdź dobrze sterowniki, może ewentualnie zmień na starsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam ciągle "game has crashed" .......

smuggler mi na maila odpisał ,zę pracuje nad tym.. no to niech sie pospieszy!!!! :(

kroniki riddick'a takie fajne, a siedza i sie kiszą na dysku ;/

wszystkie wymagania mój komp spełnia, nawet to, żeby było minimum 7, czy ileś tam GB na dysku C, u mnie wolnego jest 12 GB na C

so.... ocb ?

Smuggler jak tam prace nad naprawieniem tego problemu ? zaczęliście juz chociaż ? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: smuggler mi na maila odpisał ,zę pracuje nad tym.. no to niech sie pospieszy!!!! :(

:arrow: Smuggler jak tam prace nad naprawieniem tego problemu ? zaczęliście juz chociaż ? ;]

Chlopczyku, czy Ty myslisz, ze oni w redakcji nie maja nic innego do roboty, tylko poprawiac bledy?? Owszem, to tez trzeba, ale zbierz sobie informacji, badz zrecenzuj kilka gier. To takie proste nie jest. Chlopakom z CDA juz tak odbija od tej roboty, ze jeden z nich nie wytrzymal nerwow i zaczal rysowac kobietke w okienkach (Klara ^^). Jak to mowia: cierpliwosc jest cnota...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...