Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Nie mogę połączyć się z żadnym serwerem


MrFraxis

Polecane posty

Witam

Jak w opisie mam problem z połączeniem się do serwerów w battlefield 3 .

Wygląda to tak: wyszukuję sobie dowolny serwer, klikam dołącz i zaczyna się ładować. Pojawia się napis wczytywanie i tak chwilę się wczytuje, po czym gra się wyłącza i na battlelog'u wyskakuje komunikat " Nie można połączyć się z serwerem. " . Jedyną rzeczą którą zmieniałem w komputerze jest system - przerzuciłem się na win 8 64 bitowego. Ale to nie powinno mieć znaczenia w tym, bo w kampanię mogę bez problemu grać ( pomijając awarie sterowników ).

Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Pozdrawiam

MrFraxis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Uruchamiam grę bezpośrednio z poziomu przeglądarki (Chrome) i niekiedy też zdarza się, że z serwerami nie można się połączyć.

W takim przypadku włączam grę za pośrednictwem Origin, który z kolei uruchamia mi przeglądarkę i wtedy zazwyczaj wszystko działa. Myślę, że to przez jakieś niefortunne ustawienia przechowywania plików cookie.

Polecam wypróbować ten sposób i przy okazji wykonać sprawdzenie poprawności instalacji w Origin.

@Edit:

Warto też zajrzeć do ustawień zapory systemowej (lub firewalla) i zezwolić BF3 na nieograniczony dostęp do sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę Zawsze uruchamiam za pośrednictwem origina, bo jak próbuję się zalogować przez przeglądarkę to nie przyjmuje mojego maila ( nie wiem czemu )

zmieniłem przeglądarkę z chrome na firefoxa i nadal jest ten sam problem. Firewall i zaporę systemową miałem w ogóle wyłączoną więc nie mogły blokować dostępu do sieci. A co do poprawności instalacji to raz się zdenerwowałem i wywaliłem BFa i na nowo ściągnąłem i problem nie został rozwiązany

@Edit:

Okazało się że to zapora AVG ograniczyła dostęp chociaż na win 7 działało bez problemu. W każdym razie działa ale wywala mi sterowniki zaraz po wejściu do gry :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las, tym więcej drzew icon_wink.gif

Ze swojej strony mogę poradzić instalację najnowszych sterowników w wersji BETA, które w przypadku Nvidii można bardzo łatwo przegapić w dziale download.

Ogólnie przydałaby się dokładna informacja jak objawia się "wywalenie sterownika", jaki komunikat temu towarzyszy i inne objawy oraz jaką kartę graficzną posiadasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...