Skocz do zawartości

Rozwiązany: Baldur's Gate Enhanced Edition - problem z płynnością na laptopie.


Azog

Polecane posty

Witam

Mam problem z Baldur's Gate Enhanced Edition tnie się acz kol wiek da się grac, ale jak istnieje możliwość wyeliminowania tego problemu to proszę o pomoc. Gra została zainstalowana na laptopie procek Intel Core i3 CPU 2,27Ghz RAM 3GB procesor graficzny Intel HD Graphics. Czy jest już dostępny oficjalny patch lub jaki kol wiek, który rozwiążę ten problem?

Proszę o pomoc z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchom grę, zminimalizuj, wciśnij ctrl+alt+delete i sprawdź, czy jakiś proces nie zamula kompa. Wyłącz też wszystkie zbędne programy, aplikacje itp. Jeżeli chcesz zagrać w Baldur's Gate'a, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić starszą edycję. Tak czy inaczej, to wspaniała gra, a oprócz grafiki edycja Enhanced Edition nie wnosi aż tak wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, pudełkowa edycja - przepraszam, że się "wchrzaniam" do czyjegoś tematu z innym pytaniem, ale można kupić BG:EE w pudełku? A jeśli nie, to nie wiecie może, czy jakiś polski wydawca nie ma w planach wydania jej w ten sposób?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem sam rozwiązałem. Kupiłem Sage Baldur's Gate zainstalowałem i wszystko chodzi płynnie bez żadnych komplikacji najwidoczniej Baldur's Gate Enhanced Edition nie jest zbyt dobrze dostosowany do zintegrowanych układów graficznych, ale teraz to już nie istotne.

Problem rozwiązany temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...