Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trerl

Guild Wars 2 - kłopoty z cieniami

Polecane posty

Witam. Zastanawiałem się od dłuższego czasu nad kupnem Guild Warsa 2, ponieważ grałem w pierwszą część gry oraz betę. Gra działała w miarę płynnie na konfiguracji:

- 2 GB RAM DDR2

- 2 x 2,5GHz, Intel Pentium Dual Core

- Nvidia GeForce Galaxy 7600 gs

W rozdzielczości 1024x768. Teraz chcę pograć w 1280x1024 i tutaj pierwsze pytanie - czy gra pójdzie? Występowały wtedy dziwne problemy z cieniami - mimo, ze były wyłączone to pod drzewami powstawały kwadratowe cienie, co po prostu raziło w oczy. Podobnie było w mieście przy latarniach - światło padało w okręgu. Stąd pytanie - czego to mogło być wynikiem? I czy w finalnej wersji gry nadal może występować ten problem?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc postanowiłem ściągnąć samego klienta, a konto pożyczyłem od kolegi. Gra działa w miarę płynnie w nisko-średnich. Ale CIENIE wyglądają koszmarnie. W załączniku screeny. Jeden zrobiony na cieniach wyłączonych, a drugi z cieniami na ultra. Wyglądają tam w miarę normalnie, nie licząc bałwanka w tle. Zresztą wyglądają normalnie przez jakiś czas, a później to samo. Miał ktoś może podobnie? Jest jakieś inne rozwiązanie tego problemu niż wymiana karty graficznej?

post-220197-0-72459100-1356381713_thumb.

post-220197-0-42274600-1356381728_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...