Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Rozwiązany: Borderlands 2 - problem z aktualizacją

Polecane posty

Od dwóch dni nie mogę zaktualizować Borderlands 2.

Odpaliłem Red Factiona w tle Borderlands 2 się aktualizowało. Do tego stopnia zamuliło sprzęt że RF się wykrzaczył razem z wywaleniem błędu samego Steama. Aktualizacja została przerwana.

Pociągnęło 4,5 mb, czyli jakieś 3% całej aktualizacji i wisi radośnie.

Czytałem, że wypisanie się z betaaktualizacji samego Steam ponoć rozwiązuje problem ale tą opcję mam wyłączoną.

Drugą radą jaką znalazłem była zmiana regionu pobierania ale to również nie przyniosło oczekiwanego rezultatu.

Czy możliwy jest jakiś rollback i odpalenie aktualizacji od nowa?

Jedyne co przychodzi mi do głowy to odinstalowanie całej gry i pobranie jej od nowa ale czy wtedy save, który rozwijałem przez kilka godzin zostanie czy szlag jasny go trafi i krew zaleje (razem z graczem)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że problem leżał po stronie Steam. Udało się cofnąć pobrane 3% (podfolder downloads w folderze Steam). Gra zaczęła się aktualizować od nowa. Najpierw śmignęło do 19%, dwie godziny później do 56% i kolejne 40 minut bezsensownego klikania później gra się zaktualizowała.

U mnie pomogło:

1. siedzenie non stop wgapiając się w ekran.

2. Klikanie w przycisk GRAJ w zakładce Borderlands 2.

3. Czekanie aż jaśnie pan hrabia wymyśli czy się będzie aktualizował czy nie.

4. Jeśli nie, to pojawiał się krótki aczkolwiek treściwy napis "Aktualizacja wstrzymana" tuż obok tytułu gry.

5. Jeśli ów napis się pojawiał powtarzałem krok drugi.

Zajęło to [werble] dwa dni. Wielkość aktualizacji to 140 mb.

Czasy modemu analogowego mi się przypomniały.

Temat do zamknięcia.

[nie dość, że sam sobie pomogłem, to jeszcze sam sobie wytłumaczyłem jak to zrobiłem. Dodatkowo sam sobie odpisałem. Jak tylko otworzą w poniedziałek przychodnię lekarską udam się tam na badania celem sprawdzenia czy przypadkiem nie mam schizofrenii]

oooo, zamknij się już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...