Skocz do zawartości
Kulik

Handel keyami (wymiany, kupna, sprzedaże)

Polecane posty

Steam ostatnio zasypał wszystkich giftami do Doty 2, to i ja mam jedną na zbyciu. Nic nie oczekuję w zamian, zainteresowanych proszę o dodanie mnie do znajomych na Steamie(nick jak tutaj, tak samo jak i awatar) i napisanie jak będę online. Mam tylko nadzieję że zgłosi się osoba faktycznie zainteresowana grą, a nie tylko łowca okazji na poszerzenie swojej biblioteki ; P

EDIT : Dota, już poszła

Edytowano przez Lexano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek będę miał na wymiane klucz Steam do Supreme Comander 2. Jeśli wiesz że nie kupisz, a masz cos ciekawego i niepotrzebnego to pisz na PW :) najchetniej wymienilbym się na magicke lub dlc capitan scarlet do borderlands 2 :) pisze teraz, bo wymieniając zeno clash wybrałem pierwsza ofertę, a później miałem parę ciekawszych propozycji a z natury jestem niecierpliwy :)

Na pw musisz napisać, ale jeśli chcesz sie skontaktować szybciej (żeby się dowiedzieć czy jestem zainteresowany) pisz na gg : 7664654

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie '

Jestem na forum nowy więc nie wiem czy to pisać tutaj .

Mam Gifta a raczej prezent w formie doty 2 .Sprawa jest taka że dote 2 już posiadam swoją a ten gift nie jest mi potrzebny .

Moje wymagania nie są dość duże w porównaniu do tego ile ten gift jest warty .

Zależy mi na payday the heist (wartość 5 euro ) lub Half life 2 z jakimś epizodem .

jeśli macie inne oferty to możecie je podawać .

Kontakt zemną -http://steamcommunity.com/id/radoslaw174/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODDAM ! GIFT DOTA 2 ! ZA FREE !

Kto mnie zna, wie że nie oddam pierwszej lepszej osobie. Czekam na PW o 20-stej. Pierwsza osoba która wyśle mi wiadomość równo z godziną 20.00 dostaje gift'a ( cała akcja odbywa się 21.10.2012, żeby potem nie było biggrin_prosty.gif )

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.steamtrades.com/forum/bg5pT/h-borderlands-2-season-pass-ru-gift-w-borderlands-2-season-pass-row

Czyli na wymianę mam Alan Wake Franchise, Deus Ex Collection, Trine 2, Dota 2 - wszystko gifty

Poszukuję Borderlands 2 Season Pass, może być klucz. Ale rozważę też inne propozycje. Ale od razu mówię - z bundli nie mam jedynie najnowszej Indie Gali, a i ją kupię w Happy Hours.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...