Skocz do zawartości
Kulik

Handel keyami (wymiany, kupna, sprzedaże)

Polecane posty

Wymienię "Day of Defeat: Source" za coś innego - moja propozycja to "Terraria". Kuponów nie chcę, węgli też. Jak ktoś chętny to oddam poniższe kupony - każdy węgiel sztuka:

-Valve - 2x50% i 33%

-Deep Silver - 2x25%

-id Super Pack - 33%

-Oddboxx - 50%

Kontakt najlepiej najpierw poprzez PM a potem na STEAM.

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam ofertę, i jest to ostatnia próba sprzedaży/wymiany

oferuję 59 kuponów (30 kuponów to zniżka -50% na cały Valve, a reszta do gier tych poszukiwanych, a nie do których nikt nie zagląda) oraz 6 węgli w zamian za JEDNĄ grę. Najbardziej interesuje mnie Counter Strike 1.6 albo Source, ale rozważę każdą propozycję

Chciałbym tylko przypomnieć, że kupony są teraz bardzo dobrym środkiem płatności w Team Fortress 2, tak więc każdy kto gra w tfa powinien być zainteresowany tą ofertą. Można zbić na tym OGROMNE ilości metalu, trzeba mieć tylko czas którego ja nie mam

Edytowano przez JanPA1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę Borderlands ( 9,99? ).

Szukam:

- Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Last Stand Tau ( 3,49? ),

- Worms? Ultimate Mayhem ( 3,24? ).

Jak chcesz dać węgiel lub kupon to nawet nie pisz do mnie :]

@JanPA1 Duża ilość kuponów czyli jesteś jednym z tych co jadą na multi kontach i dodatkowo przez takich ludzi zostały wyczerpane klucze do Dark Messiah of Might and Magic na cda...

Edit: Małe zmiany.

@JanPA1 Ja wiem swoje i jak chcesz to się tłumacz :P Znam kilka osób co tak robiła. Powinni zrobić jakiś wykaz kto najwięcej lipnych kont założył do tej wyprzedaży, bo są osobniki co mają nawet po 50 kont...

Edytowano przez dulumur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JanPA1 Duża ilość kuponów czyli jesteś jednym z tych co jadą na multi kontach i dodatkowo przez takich ludzi zostały wyczerpane klucze do Dark Messiah of Might and Magic na cda...

Po pierwsze, nie opowiadaj głupot. Po drugie - kupony (i poprzednio jeszcze węgle które zostały scraftowane na gry) pochodzą WYŁĄCZNIE od innych graczy, tj. kupione zostały w TF2. Jeżeli chcesz wyciągać sobie takie wnioski z [beeep] to łaskawie daruj sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiec tak.

Bioshock 1

Tropico trilogy.

Gra za gre.

W szczegolnosci szukam X3 Terran Conflict

Kuponom mowie stanowczo nie.Gry od Valve tez prosze sobie darowac.

Info na Pw lub steam:Kirdanus[PL]

PS:Zanim mi zaoferujesz jakas gre na wymiane zobacz w profilu czy jej przypadkiem nie mam.

Czolgiem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje oferta nadal aktualna ale fallout 3 już zakupiłem więc albo komplet dlc do niego albo new vegas albo jakaś bardzo fajna gra być może nawet mniej warta

przypominam mam empire total war oferta na poprzedniej stronie

propozycje na pw

steam: jacekw12324

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienie gry:

Call of Duty Modern Warfare 2 + 2xDLC

Call of Duty black ops

10 kuponów

wymienie na jakies steam gifty?????

czy to jest pytanie?

ponawiam propozycję, 60 kuponów + 6 węgli. W nowym roku (po 2 stycznia) nabiorą jeszcze bardziej na wartości.

Edytowano przez JanPA1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na maxa zdesperowany i oddam to wszystko za Audiosurf w ostatecznosci za beat hazard

Trine Onlive code

Humble Frozenbyte Bundle Desura code

Humble Frozen Synapse Bundle Desura code

1 Wegiel

2x 50% Valve

50% Worms Reloaded

50% Codemasters

25% Activision

2x 25% Valve

33% Valve

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...