Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ignat16

Assassin's Creed 3 - problem z grafiką

Polecane posty

witam, mam problem. domyślam sie, że wina leży po stronie mojego komputera, ale być może da się coś zrobić. otóż problem wygląda tak:

Na początku gry - bo nie przeszedłem nawet 1.sekwencji przez to - gram np przez 5 minut i nagle gra się zawiesza i koniec grania. włączam gre po chwili, znów gram przez chwlę i ta sama historia.

Aaa ustawiłem grafikę na normalnej przy rozdziałce 800x600

Co robić?sad_prosty.gif

mój PC to:

athlon II x 2 ( 2 x 3,0 GB)

ati radeon HD 4350

3 GB RAM

pomóżcie mi help;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na wymagania gry, moze masz zwyczajnie za slaby komputer. Czy gra jest oryginalna? Sprawdz, czy masz zapchany dysk na ktorym znajduje sie gra, jesli tak pousuwaj to i owo. Ale wiekszej pomocy ode mnie nie oczekuj, bo nie za bardzo znam sie na komputerach pod kontem systemowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mam trochę słabszy komputer niż są wymagania, ale do np crysis 2, dishonored czy metro2033, które też miały spore wymagania dawałem rade odpalać:)tylko z ac3 mam taki problem;( wie ktoś może co mógłbym zrobić?

zrobiłem już wcześeniej (tzn regularnie)czyszczę dysk itd..

A bardzo chciałbym zagrać w tę grę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem juz wymienić kartę, od kolegi pożyczyłem, ale okazało sie, że mam za małą obudowę do PieCa i muszę szukać albo mniejszej karty, albo większej obudowy;/ a wymiana samej karty coś da? czy za tym musi iść reszta podzespołów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...