Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bleub

Razer DeathAdder 3500DPI Respawn Blue

Polecane posty

Witam

Na sprzedaż posiadam myszkę renomowanej firmy Razer - model DeathAdder z sensorem optycznym 3500DPI, niebieskim podświetleniem. Działałem na niej od paru miesięcy i przez cały ten czas służyła mi naprawdę dzielnie, nie mam w stosunku do niej żadnych zastrzeżeń - technicznie jest w 100% sprawna, stan wizualny dobry/bardzo dobry, nie zniszczona, nie styrana, widać na niej zwykłe oznaki używania. Co do walorów użytkowych - po krótkim przyzwyczajeniu się idealnie leży w dłoni, porządny sensor działa wyśmienicie, mysz naprawdę godna polecenia.

Jako że do gryzonia nie posiadam ani gwarancji, ani oryginalnego pudełka (obie gdzieś mi się zawieruszyły), cenę ustalam na 75zł plus koszta przesyłki.

Możliwość wystawienia na allegro (nie obędzie się bez dodatkowych groszy za prowizję) bądź sprzedaż przez forum (mój staż na FA i potężna ilość pozytywów oraz zadowolonych kontrahentów potwierdzają mą wiarygodność jako sprzedawcę).

W razie pytań proszę o kontakt w tym temacie lub na pw, możliwość zrobienia fotek gryzonia, odbioru osobistego we Wrocławiu.

Poniżej parę suchych danych technicznych nt. mychy:

  • sensor optyczny na podczerwień 3.5G o rozdzielczości 3500DPI
  • ergonomiczne wyprofilowanie dla graczy praworęcznych
  • próbkowanie 1000Hz / czas reakcji 1ms
  • 5 niezależnych i programowalnych przycisków Hyperesponse funkcja On-The-Fly Sensitivity pozwalajaca zmienić rozdzielczość podczas pracy lub gry
  • funkcja Always-On zapobiegajaca usypianiu sensora, co sprawia, że zawsze jest gotowy do akcji.
  • Ultraslick Teflon - bezdźwięczne i super śliskie ślizgacze
  • duże antypoślizgowe przyciski
  • 16-bitowy przesył danych
  • cienki, nie placzacy się przewód o długości 2m
  • pozłacana ko USB
  • wymiary 128mm x 70mm x 42.5mm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...