Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oromis

Numery CDA 185 - 204, z płytami i dodatkami + starsze na życzenie

Polecane posty

Witam, mam do sprzedania 20 numerów CDA 185 - 204, z płytami i dodatkami. Numery 199 - 204 są w stanie idealnym, w folii, ze wszelkimi dodatkami (podkładka pod mysz, plakat). Natomiast 185 - 198 są w stanie bardzo dobrym, choć nie tak perfekcyjnie zakonserwowanym jak te ostatnie. Jeśli w poniższej liście pomijam jakiś dodatek to proszę napisać, z pewnością się znajdzie, jak np. plakat z Wiedźmina 2, który był dołączony do któregoś z tych numerów, proszę się o niego upomnieć.

W specjalnym pakiecie sprzedam całość za 100 zł (5zł za numer) + dorzuce na życzenie starsze numery z płytami od 2007r. (płyty napożyczałem rodzince, ale jeśli kupujący sobie życzy, mogę je ściągnąć).

Odbiór osobisy w Pabianicach (pod Łodzią).

Cena wybiorczej części numerów do negocjacji, ale będę wychodził od 10zł za te ideały 199 - 204, reszte po 7zł.

Lista pełnych wersji i uwag:

204: Drakensang: The Dark Eye, Drakensang: The River of Time, Drakensang: Phileasson's Secret, Hydrophobia: Prophecy, Zombie Driver

203: Cities XL 2011, Return to Mysterious Island 1, Return to Mysterious Island 2; uwaga - bez Warhammer 40,000: Dawn of War II, gdyż klucz z rozpędu przypisałem do ważnego konta steam

202: Heroes of Might & Magic V ? Dzikie Hordy, nail'd, Oddworld: Abe?s Oddysee, Oddworld: Abe?s Exoddus, Oddworld: Munch?s Oddysee, Oddworld: Stranger?s Wrath + podkładka pod mysz z Mass Effecta 3

201: Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Saw, Company of Heroes: Tales of Valor

200: Prince of Persia, The Next Big Thing, Supreme Commander: Forged Alliance + Dwustronny plakat Star Wars: The Old Republic

199: Machinarium, Blood Bowl: Legendary Edition, Saints Row 2, TrustPort Antivirus 2012

198: Brothers in Arms: Hell?s Highway, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla

197: Rainbow Six Vegas 2, Supreme Commander, Still Life

196: Tomb Raider: Underworld, Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific - Złota Edycja, The Tiny Bang Story

195: Splinter Cell: Double Agent, Peter Jackson's King Kong, Rajd Polski

194: Mass Effect, Syberia, Syberia II, Rayman: Szalone Kórliki 2

193: King's Bounty: Wojownicza Księżniczka, A Vampyre Story, Gothic 3, Gothic 3: Zmierzch Bogów

192: ArmA II, Robotica

191: Resident Evil 5, Sam and Max: Sezon 1, GT Legends, Mythos

190: Torchlight, City Life 2008 Edition, Superstars V8 Next Challenge

189: Call of Juarez: Więzy Krwi, Bionic Commando, Shaun White Snowboarding

188: Braid, SBK X: Superbike World Championship, Thief: The Dark Project, Thief 2: The Metal Age, Thief: Deadly Shadows

187: Tomb Raider: Anniversary, Devil May Cry 3: Dante's Awakening ? Special Edition, Kurs szybkiego czytania

186: Kane & Lynch: Dead Men, Resident Evil 4,

185: Tomb Raider: Legenda, Lost: Zagubieni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...