Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlackRainbow

Telefon co wybrać.

Polecane posty

@Black ... z tego co wyliczyłem ty wymieniasz chyba 3 czy 4 raz telefon w ciągu dwóch miesięcy. Możesz to jakoś wytłumaczyć ? :P Zresztą może lepiej nie ...

LG tutaj jest bezkonkurencyjny, a ekran jest lepszy niż w xperii choćby dlatego, że to full hd. Zresztą LG robi w ogóle dobre ekrany w droższych smarfonach. Nawet apple z ich usług korzysta w iPhonie 5. Jedyny minus tego telefonu, to to, że jest spod znaku LG, a filozofia tej firmy na rynku mobilnym jak wiadomo nie jest przekonująca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tak że wymieniam niby w ciągu miesięcy ponieważ normalnie nikt by nie odpisał mi na takie zapytanie.Więc mam jeszcze do wyboru Motorola razr i mała prośba bardzo lubię pisać sms czy mógłby ktoś polecić telefon z klawiaturą qwerty minimum ekran 4.0 cali i android 4.0 lub nowszy i żeby chodziły gry typu samurai, shadowgun i inne poza tym wyczytałem że Lg 4x hd ma tegra 3 co daje bardzo dużo gier i innych rzeczy moim ostatnim telefonem jest właśnie Lg Gt540 więc chcę się dowiedzieć czy tylko ten LG 4X HD jest dobrze wykonany i czy będę z niego zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O faktycznie, jest jeszcze motorola droid 3 ale jest ona ciężko dostępna. A po za tym klawiatury swype spokojnie zastępują fizyczne klawiatury. Co do klawiatury systemowej to bardzo wygodnie mi się pisze na Lumi 900. Najprawdopodobniej na najnowszych lumiach też jest wygodnie. Ale chyba na każdym telefonie z wyświetlaczem 4" wygodnie się pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam piszę często na iPhonie 4, bo to post na forum, sms i praktycznie ciągły czat ze znajomymi na fb i powiem, że piszę się rewelacyjnie ! Fakt, faktem niewielki ekran powoduje częste nietrafienia w odpowiedni klawisz, ale ma to ten plus, że wreszcie mogę pisać jedną ręką ( przesiadka z se arc-a ). Dodatkowo dotyk jest świetny więc interpretacja komend stoi na b.wysokim poziomie. No i ostatnia sprawa to świetna korekta słów która najczęściej trafnie rozpoznaje słowa nawet jeśli mamy zapisaną poprawnie połowe ( albo i mniej ) :3

Jeśli nie iPhone to możesz poszukać też czegoś z klawiaturą swype, też dobrze się spisuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po cenach na allegro, motorola droid 3 jest nieopłacalna. Co do iphona 4, to co kto lubi. Ja np. preferuję telefony z większym ekranem. BlackRainbow powiedz może też ile możesz wydać na telefon? To trochę też ułatwi sprawę. Możesz też się zastanowić nad Nokią N900. I co rozumiesz przez post "droid 3 o wiele lepsza"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...