Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samis1

Rozwiązany: Smartphone do 700 zl

Polecane posty

Zbliża sie Boże Narodzenie co oznacza ze dostane TROCHE kasy :D Zamierzam kupić smartfona koniecznie z androidem. Ogladalem wiele recenzji i zastanawiam sie nad:

LG Swift l7 lub l5

Xperia J

Jeśli macie jakieś modele to polecenia to piszcie. Zalezy mi na ekranie wiekszym niz 3.5 cala i aparacie conajmniej 5mpx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz myśle nad SGSem ale nie ma on lampy błyskowej i bateria podobno krótko trzyma

I czym sie różni Xperia Arc od Arc S?

A budżet myśle ogranicze do 600zł :D W tej cenie chyba sgs zostaje bo arc s w takiej cenie nie widziałem. No i ew swift l7 ale jeszcze sie zastanowie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a advance jeszcze lepszy :D wymienna bateria (xperia sola na tym cierpi) , slot na karte pamięci (xperia U cierpi na to) , no ogólnie dobre zdjęcia , kamera wideorozmów (xperia sola nie ma) . Kodeki , wszystkie filmy odtworzy ci do rozdziałki 720p. nie ma pent line czy coś takiego ogólnie fajny telefon. Ja w posiadaniu mam Galaxy S Advance , Xperie U oraz Sony Ericcson Live with Walkman. :D Oczywiście rozdałem swoje telefony rodzeństwu więc narazie mam advance hehehe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz myśle nad SGSem ale nie ma on lampy błyskowej i bateria podobno krótko trzyma

Podobno w grudniu po południu ma być koniec świata. Bateria w SGS trzyma jak w każdym innym współczesnym smartfonie - przy bardzo intensywnym użytkowaniu około 1 dnia, przy paru minutach rozmów i paru smsach dziennie nawet do 5-6 dni.

@ up - proponujesz mu telefon za połowę proponowanej kwoty? Emoticon-Facepalm.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z całego serca polecam Ci Neo V. Zaje*isty fonik ;P Mi każdą giere ciągnie. Jak chcesz to szukaj na allegro może znajdziesz dobrą ofertę do 600zł ( jeśli będzie nówka, za tyle to się nie zastanawiaj tylko bierz). Procek co prawda 1Ghz ale ja mam wykręconego do 1,4ghz. Naprawdę gorąco polecam ten telefon ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...