Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JETO

Zamiennik 9800GT

Polecane posty

Witam.Ostatnio zepsuła mi się karta graticzna geforce 9800 GT. Więc chciałbym się dowiedzeć jaka nowa karta będzie dobra do tego peceta:

Płyta główna: Asus P5VD2MX

Procesor:Intel pentium 4

Zasilacz:Feel III 400ATX

Ram:3gb DDR3

Z góry dzęki za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pentium 4 i ramy ddr3 slabo to pasuje, ile masz pieniędzy na wydanie, to pomoge Ci troche zmodernizować komputer.

Coś tu się nie zgadza ta płyta obsługuje tylko ddr2 i to z małym taktowaniem.

i ma tylko 2 sloty na pamieci ram więc nie wiem czy jest sens wymieniać grafikę, nie lepiej na integrze jechać i zbierać na nowy komputer ?

Jakbyś miał jakieś pytanie to pisz, chętnie odpowiem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Wiem że to dziwne,ale komp w takiej konfiguracji dzałał przez cztery lata bez problemowo aż do teraz.Co do spraw z pięniędzmi to mogę wydać na upgrade 500zł. Mógłbyś mi doradzić jaki model zasilacza kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz wpakować do komputera.

Np.

Pentium D 945 3,4GHz ok. 50-80zł

Zasilacz OCZ StealthXStream 2 400W ok. 180zł

Karta Graficzna Radeon HD4850 512mb ok. 200zł

Więcej w ten komputer nie ma co pakować, to co podałem to i tak maximum, a może nawet za.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie ma to najmniejszego sensu, jeżeli wiesz, że nie będziesz mógł w przyszłości pozwolić sobie na wydanie 3000 zl na nowy komputer, to najlepiej jest ten rozwinąć i mam tu dla Ciebie ciekawą ofertę, poniżej masz listę komponentów i opis mojego pomysłu.

Procesor - http://www.morele.net/procesor-intel-pentium-g-860-3-00ghz-3mb-lga1155-32nm-box-bx80623g860-415111/

Płyta główna - http://techplanet.pl/produkty/plyty-glowne/asrock-h61m-s-intel-h61-lga1155-pciedzwvgaglansataddr3,20397.html

Ram - http://techplanet.pl/produkty/pamieci-ram/goodram-ddr3-4gb-1333mhz-cl9,2056.html

Więc tak będziesz miał procesor, który w dość dobrym stopniu poradzi sobie z najnowszymi grami , do tego 4gb ram DDR3 i płyta główna pod podstawkę 1155 - co znaczy, że w przyszłości będziesz mógł sobie nawet i7 wpakować do tej płyty.

Karty graficznej nie kupuj na razie, nazbieraj sobie ok 300 -450 zl i wtedy kup kartę w jakieś małe gry sobie pograsz na integrze.

Ten zestaw co podałem ma dużą przyszłość i można go rozbudować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zozol1323 Na nowego kompa uzbieram w okolicach wiosny pszyszlego roku.Chodzi mi oto żeby ten sprzęt uciągnął gry starsze typu: Trylogia POPa,Wiedzmin,czy Resident Evil 4.Dlatego koniecznie jest mi potrzebna nowa grafa która będzie poruwnywalna z 9800,oraz będzie pasowała do tej płyty głównej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...