Skocz do zawartości

Battlefield 1942 - czarny ekran


murzynpracuje

Polecane posty

Ostatnio gra Battlefield 1942 stała się darmowa. Sciągnąłem ją ale nie działa mi ona poprawnie. Gdy gra się włącza słychać wszystkie dźwięki z filmów i w ogóle z menu ale nic nie widać-czarny ekran. Czasem pojawia się też napis Out Of Range. Wersja gry z innego żródła kiedyś na moim komputerze działała prawidłowo. Z góry dzięki za pomoc!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Out of Range - cóż to może oznaczać?

Ciekawe... Pomyślmy...

Ojej - pewnie chodzi o częstotliwość odświeżania monitora, jejciu!

Otwierasz Program Files, znajdujesz Origin Games, a potem Battlefield1942\Mods\bf1942\Settings\Profiles\Custom i odpalasz Wordpadem plik Video.con

Widzisz linię game.setGameDisplayMode 640 480 32 75 (takie liczby na przykład, mogą być inne).

Pierwsza liczba to rozdzielczość w poziomie, druga w pionie, trzecia to paleta kolorów (zostawiasz tyle ile jest) i czwarta - najważniejsza dla ciebie - częstotliwość odświeżania. Pierwsze dwie liczby ustawiasz na takie, jaką masz rozdzielczość natywną monitora. Czwartą ustawiasz na 60 jeśli masz LCD.

Na przykład: game.setGameDisplayMode 1920 1080 32 60

Na koniec zapisujesz i klikasz prawym by zaznaczyć we właściwościach pliku Tylko do odczytu.

Odpalasz grę, grasz, cieszysz się. Potem idziesz do sklepu po browara dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pokrakk próbowałem już tego sposobu wcześniej ale tak jak tym razem nic nie dało.

@gr22 mam Win7 ale tak jak napisałem wcześniej gra z innego źródła działała prawidłowo.

OK! Udało mi się wreszcie włączyć grę bez czarnego ekranu ale nie na fullscreenie. Trzeba wejść

Battlefield 1942/Mods/bf1942/Settings/VideoDefault.con w notatniku i zmienić renderer.setFullScreen 1 na

renderer.setFullScreen 0. Enjoy!!!!!

Jeszcze spróbuje znaleźć sposób na to aby gra działała na fullscreenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...