Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Modyfikacje szablonu bloga

Polecane posty

Panowie, mam dla was małego questa. Otóż od jakiegoś czasu kombinuję nad tym jak sprawić by blog na bloggerze wyglądał ładnie. Teoretycznie to co tu przed chwilą napisałem może zabrzmieć jak jakiś oksymoron, ale wbrew pozorom to jednak możliwe, trzeba tylko olać podstawowe szablony i rozejrzeć się po internecie za czymś fajniejszym, gdyż technologia bloggera umożliwia grzebanie w kodzie strony. Tyle tylko, że owe zewnętrzne szablony nie mają tak łatwych możliwości modyfikacji jak podstawowe i praktycznie rzecz biorąc by wprowadzić w nich jakąś istotną zmianę trzeba zagłębiać się w ten nieszczęsny kod. Na próbę zmajstrowałem sobie takie oto coś i w sumie wszystko byłoby w jak najlepszym porządku gdyby nie pewien drobiazg - linki w nagłówku i ikonki społecznościowe na dole nigdzie mnie nie odsyłają. Kliknięcie na dowolną z nich oznacza po prostu powrót do szczytu strony. Nie wiem jak to zmienić żeby kliknięcie na ikonkę facebooka odsyłało na stronę facebooka, i tak dalej. Ktoś się na tym trochę zna? Orientuje się co i gdzie trzeba przeprawić w kodzie źródłowym aby wszystko zaskoczyło? Ja jestem w tej sprawie wata, a chciałbym żeby wszystko na blogu grało (albo żeby tego czegoś nie było na widoku skoro i tak nie działa).

Skórkę można pobrać http://btemplates.co...on-shadow/]stąd, jakby ktoś się na tym znał, chciało mu się zajrzeć w kod i poradzić co tu zrobić to byłbym zobowiązany.

EDIT

Rozwiązany w innym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...