Skocz do zawartości

Battlefield 2 Edycja Kolekcjonerska - nie można uruchomić ani zarejestrować


koorchuck

Polecane posty

Witam.

Od wczoraj męczę się z w.w. grą i nie mogę sobie poradzić. Proces instalacji, swoją drogą najgłupszy i najbardziej irytujący, jaki kiedykolwiek widziałem (steamy i inne originy przy tym wymiękają), przeszedł bez problemu, tzn. zainstalowała się podstawka i chyba pierwszy dodatek Special Forces. W międzyczasie porejestrowałem w wyskakujących okienkach wszystko, co było możliwe, ale przy próbie odpalenia gry pojawia się tylko czarny ekran i wywala jakiś błąd, nie wiem, jaki bo nie da się tego sprawdzić.

W instrukcji jest napisane, że przed rozpoczęciem gry należy stworzyć konto użytkownika. Następnie możesz wykorzystać to konto do zarejestrowania dodatków Europejskie Siły Zbrojne lub Pancerny Atak. Konto już mam, ale strona, która ma służyć do rejestracji dodatków nie działa!!! Dla mnie są to jawne kpiny z klienta.

Czy to przez niemożność rejestracji dodatków nie mogę odpalić podstawki i pierwszego dodatku?

Jeśli tak, to czy ktoś zna jakieś rozwiązanie? Czy pozostaje mi tylko jedno wyjście, które jest nielegalne, i z którego nie chciałbym korzystać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Myślałem, że patch 1.41, który jest na płytce razem z grą wystarczy do gry w offline. Ale skoro nie, to będę zmuszony pobrać 1.5, tylko muszę poprosić kogoś z szybszym internetem, bo bydlę waży prawie 2GB.

Patcha 1.5, jak rozumiem, instaluje się na sam koniec, po zainstalowaniu gry, wszystkich dodatków i automatycznym spatchowaniu do wersji 1.41, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...