Skocz do zawartości

Karta Dźwiękowa + Słuchawki


SHADER775

Polecane posty

Hej, jak zalecane kupiłem Razer Carcharias oraz Creative Audigy 2 ZS (rozważałem również AKG GHS 1 jak polecaliście ale przewyższyła przesyłka - na AKG miałbym czekać 12 dni...) Więc słuchaweczki - wszystko ładnie tylko że... Jak podłączyłem Audigy 2 pod PCI, zainstalowałem (ręcznie) sterowniki pod windows 7 gdyż auto-updatu nie znalazł - i okazuje się że on nawet nie wykrywa tych sterowników że one są właśnie do tego urządzenia, tzn. sterowniki są zainstalowane ale jakby komputer nie wiedział do czego one są zainstalowane. Razery działają oczywiście podpięte pod zintegrowaną kartę graficzną i mini jacki z płyty głównej, jednakże gdy wpinam je pod dźwiękówe; nic nie słychać... Jakieś sugestie?

Tak btw, przydałoby się jeden z tych tematów zamknąć. Nie wiem czemu wyskoczyły 2 takie same :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - przypakowo skasowałem swojego posta - polecałem zainstalować SB Audigy Series Support Pack 4.0, czyli nieoficjalnych sterowników, współpracujących z Windows 7 i dodających kilka fajnych funkcji. Przed instalacją trzeba usunąć stare sterowniki i zrestartować komputer. http://forums.creative.com/showthread.php?t=697079

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...