Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freshcie

Beznadziejna bateria w Xperii U

Polecane posty

Witajcie, tak jak dostałem radę tutaj na forum, zdecydowałem się na kupno nowej Xperii U. Wszystko pięknie, ładnie gdyby nie to, że bateria trzyma 1(słownie JEDEN) dzień! To jest sabotaż w biały dzień. Dodam, że telefonu używa moja mama, która nie używa przecież internetu, gier, przeróżnych aplikacji. Po prostu tylko dzwoni. I nawet jeśli nie wykona ani jednego telefonu w ciągu dnia, to bateria pada!

Co jest nie tak? Co z tym zrobić, bo przecież tak być nie może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na internecie czy inni też tak mają. To takie najważniejsze, bo wtedy będziesz wiedział na czym stoisz. A jeśli chodzi o to, co ty możesz zrobić, tudzież mama to przede wszystkim zmniejszyć z maksymalnej jasność ekranu, wyłączyć bluetootha, wifi, " aktywne " widgety. No i przyzwyczaić się, że to dwurdzeniowy smartphone - moc obliczeniowa jest, ale idzie to kosztem baterii właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda, youtube ( przede wszystkim ! ) ... ogółem takie które albo stale czerpią informacje z sieci, albo posiadają aktywne animacje. No i mam nadzieję, że mama nie ma włączonej tapety z animacją/interaktywnej - nie wiem jak to nazwać, bo to by tłumaczyło cały problem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...