Skocz do zawartości

Rozwiązany: Tablet/czytnik ebooków do przeglądania notatek i Internetu


opti

Polecane posty

Rozpocząłem studia na PW, w związku z czym przydałby się jakiś sprzęt do przeglądania notatek w postaci dokumentów i pdf, jak również surfowania po necie w poszukiwaniu tychże. Co polecacie? Tablecik, czy czytnik ebooków? Co byłoby lepsze do przeglądania takich plików?

Nie znam się na tego typu sprzęcie, dlatego proszę Was o porady. Najważniejsze cechy pożądanego przeze mnie produktu to:

- czas działania baterii

- dostęp do neta

- wygodne przeglądanie dokumentów, pdfów, tekstów

Cena? W sumie nie gra roli, aczkolwiek czegoś za 1500 raczej nie kupię. A jeśli będzie trzeba... To może jednak skusić się na laptopa? Co byłoby lepsze dla studenta informatyki?

Ucz się, a nie gadżeciki kupujesz. Za moich czasów to się programowało dziurkując kartkę papieru, a kompilowało tydzień :D - Hakken

Nie lepiej PSP kupić? Idealne na wykłady ;P ~y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do samego czytania o wiele lepsze jest cos z ekranem e-link - stosowanym dobrych ebook readerach, dlaczego jest lepszy od lcd? mozna czytac w wielu warunkach szczególnie na duzym słońcu tekst pozostaje widoczny, oczy sie nie mecza, i ogólnie jakosc tekstu jest dobra/lepsza. najlepiej polowac na kindle z elink. problem w tym ze iternet niekoniecznie przeglada sie komfortowo.

transformer to dobry tablet, ale osobiscie jezeli miałbym wybierac pod katem głównie do czytania to wolałbym ebooka. a za reszte dozbierał i kupił chocby nexusa7 ale to moja perspektywa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...