Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saban01

Hattrick-Problem z kodami bezpieczeństwa.

Polecane posty

Witam.Gram w Hattricka dopiero rok.Wciągnął mnie niesamowicie dlatego postanowiłem pobrać program .netchviewer (legalny program ponieważ był na głównej stronie gry)który podobno umożliwia oglądanie meczy w 2D. Pobrałem go,uruchomiłem i żeby poprawnie działał potrzebuje on kilku danych z gry.Login wpisałem ale nie mogę znaleźć kodów bezpieczeństwa które są potrzebne.

Wchodzę w Mój Hattrick -> Ustawienia -> i na kilku forach pisało że po prawej stronie będzie odnośnik w którym ustawi się ten kod bezpieczeństwa ale u mnie nie ma go.Są tylko:

Dane osobiste

Produkty CHPP

Ustawienia drużyny

Ustawienia serwisu

Ustawienia forum

Ustawienia serwisu komórkowego

Połączenia z innymi serwisami. Gdzie można ustawić te kody bezpieczeństwa lub je zmieniać.Pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam u siebie na koncie i nie widzę żadnych kodów bezpieczeństwa.

Pierwszy raz słyszę o tym programie. Nie ma on jakichś odnośników do hattricka. Ja używając Hattrick Organiser lub Alltid musiałem udostępnić pozwolenie w produktach CHPP i jest tam pozwolenie na używanie tego programu.

Jeżeli program je posiada certyfikat Hattricka to powinna być taka opcja w tym programie co podałeś.

Wrzuć screena z tym gdzie wpisujesz swój nick lub rejestracji ( lub tym podobne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...