Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mw2fan

Zawieszenie się komputera

Polecane posty

Witam.Dzisiaj miałem taki problem, że oglądałem filmik na youtube i nagle zawiesił mi się komputer.Próbowałem ctr+alt+delete, ale to nic nie dawało.Próbowałem też 5 razy nacisnąć shift, też nic.W końcu zresetowałem komputer i tu pokazuje się okno, że nie wybrano z czego ma być botowanie.Wszedłem do biosu i tam w miejscu nazwy dysku był jakiś wyraz i ciąg zer.Problem ustąpił po odłączeniu i podłączeniu dysku.Czym mogło to być spowodowane?Dodam jeszcze, że ze 2 miesiące temu miałem taki problem, że komputer zawieszał się w dziwnych momentach, np. podczas wyłączania komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakies drgania rozlaczyly tasiemke sata dysku moze sie zdarzyc

na start proponuje sie upewnic co z dyskiem czyli sciagamy hd tune i dajemy screena z zakladki health, info, robimy benchmaark i po skonczonym benchmarku tez screen i robimy error scan i po skanie tezz dajemy screena

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dysk jest na SATA III. Wiem bo sam mam dwa takie i domyślnie jest ustawione na SATA III. Tylko nie pamiętam czy w ogóle jest jakaś zworka czy nie ma żadnej. Płyta obsługuje najwyżej SATA II. Więc lepiej odpowiednio przestawić zworkę. Z tyłu dysku są 4 rzędy jakby "drucików". Zworkę trzeba przestawić tak żeby była w drugim rzędzie od lewej. Po prostu wyciągnać z obecnego miejsca i wsunąć tam gdzie napisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...