Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ronin95

Telefon dla Sis

Polecane posty

Witam wszystkich

Sis się zastanawia nad wyborem telefonu gdzie do wyboru ma HTC One S (1100zł) albo Sony Xperia P (400zł).

Teraz pytanie: czy Xperia się nadaje do przeglądania neta, robienia i czytania plików tekstowych i zdjęć?

Sytuacja ma miejsce przy przedłużaniu umowy i ważna jest też kasa.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Ronin95

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć na temat Xperii P. Do przeglądania internetu nadaje się jak najbardziej, przeglądarka działa całkiem sprawnie i szybko. Aparat też robi ładne zdjęcia, szczególnie przy dobrym oświetleniu. Pliki tekstowe przegląda się całkiem przyjemnie, natomiast co do tworzenia to nie wiem. Tutaj pewnie lepiej wypadnie One S, który ma większy o 0.3 cala ekran, przez co pisanie będzie nieco wygodniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One S jest lepszy, zresztą widać po cenie. Xperia P to jednak jeden z częściej polecanych przeze mnie telefonów i powiem, że chyba warto go wziąć szczególnie patrząc na różnicę ceny. Myślę, że Dirian wytłumaczył Ci wystarczająco pod względem cech na których Tobie zależy. Mimo to przemyśl/cie to, a może masz do zaoferowania jakiś smartfonik w cenie wyrównującej xperie p i one s ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...