Skocz do zawartości

Nowe podzespoly i zmiana zdania


Karlikos

Polecane posty

Witam z powrotem!

namyslalem sie duzo nad zmiana podzespolow do mojego pc i po wejsciu gtx660ti niewiem znow co wybrac:(

i zwracam sie znow do was z pomoca w wybraniu odpowiednich komponentow:)

a wiec do rzeczy napisalem na kilku forach z prosba o pomoc w dobraniu tych podzespolow do ok 2.5k/2.6k zł i na kazdym z innych for odpisywali mi cos innego w sensie skladali inne od siebie zestawy pisalem ze potrzebuje procka,karty graficznej,ramu,obudowy,plyty i zasilacza i oczywiscie uprzedzalem ze komputer ma miec przeznaczenie wylacznie do gier tak mi pomieszali w glowie ze sam nie wiedzialem co wziasc ale jaki taki zestaw skleilem. teraz pytam was bo po wejsciu nowego gtx660ti niewiem co wybrac bo zbytnio sie na tym nie znam a chce wybrac jak najlepszy zestaw:) za jakies 2tyg bede zamawial z techplanet lub morele.net

wiec jaki zestaw byl by ok do grania? ma byc plyta,proc,karta,zasilacz,ram,obudowa to tyle.

taki zestaw skleilem sam:

http://imageshack.us/a/img827/5918/kompl.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

i5-2500k jest nieco bardziej przyszłościowy, bo można go łatwo podkręcić, więc zyska trochę dodatkowej mocy. Ale do kręcenia trzeba zmienić płytę na np. ASrock P67 PRO3.

Tzn. 3570 na odpowiedniej płycie też podkręcisz, ale gdzieś o około 400 MHz, podczas gdy i5 można spokojnie w okolice 4.5-4.8 GHz pognać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tak to jest jak się zakłada pierdyliard tematów na pierdyliardzie for.

Poruszałem już to kiedyś w paru tematach osób, które zrobiły tak samo jak Ty ale powtórzę też Tobie.

Każde forum jest inne a ludzie na nich polecający mają jakąś taką nieodpartą chęć aby zabłysnąć i jak podasz im zestaw co stworzył ktoś inny to zawsze coś zmienią, najmniejszą pierdołę ale zmienią bo muszą coś napisać aby się pokazać. Także składanie zestawów na kilku forach to bezsens bo przychodzi czas kupna i sam nie wiesz co masz kupić. Jeśli składasz to składaj zestaw na jednym forum to wtedy nie będziesz miał wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...