Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

telefon do 1500zł

Polecane posty

Cześć

Chciałbym kupić komórkę do 1500 złotych (niekoniecznie nową). Moja dotychczasowa komórka to lg swift l7- ale z powodu słabej szybkości chcę ją zmienić Zastanawiałem się nad samsungiem galaxy nexus, Lg optimus 4x hd, sony xperia s i innymi. Proszę byście pomogli mi w wyborze komórki do tej kwoty. Chciałbym żeby była bardzo szybka, miała dużą rozdzielczość ekranu i mogła liczyć na nowe aktualizacje androida. Za pomoc dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad nexusem tylko, że nie jest on już tak szybki i myślę że np 4x hd starczy mi na dłużej tylko że znowusz nie wiem jak będzie z aktualizacjami androida na tego lg, a o nexusa raczej bym się nie bał-takie mam dylematy, a co do one s brak wymiennej baterii mnie nie przekonuje :\ Może jescze ktoś jest w stanie doradzić mi coś co przekonało by mnie do tych lub innych telefonów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad nexusem tylko, że nie jest on już tak szybki i myślę że np 4x hd starczy mi na dłużej tylko że znowusz nie wiem jak będzie z aktualizacjami androida na tego lg, a o nexusa raczej bym się nie bał-takie mam dylematy, a co do one s brak wymiennej baterii mnie nie przekonuje :\ Może jescze ktoś jest w stanie doradzić mi coś co przekonało by mnie do tych lub innych telefonów?

Szczerze myślałem, że ten LG kosztuje coś koło 2000 zł, muszę poczytać recenzje bo to może być niezła alternatywa dla apple'a ( jeśli chodzi o mnie ) ... pamiętaj jednak ( o czym i ja pamietam ), że LG to nie najlepsza firma zajmująca sie telefonami. Do tego model optimus 4x jest póki co mocno niepopularny w Polsce ( widziałem go tylko u dwóch ... Japonek ) więc i z aktualizacjami będzie ciężko ( choć to w końcu flagowiec ), zaś nexus to telefon który w pierwszej kolejności dostaje aktualizacje ... sam się muszę mocno zastanowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tyle że nexus nie jest tak szybki jak 4x-kiedy porównywałem je w benchmarkach to 4x prawie zawsze miał dwa razy większe wyniki niż nexus. Myślę że nexus dostanie jeszcze z jedną aktualizacje bo więcej nie pociągnie, ale nie wiem czy 4x wogóle coś dostanie-może ktoś coś wie na temat andka 4.1 dla 4x hd? Na 4x zwtróciłem uwagę gdyż nowego można kupić za 1500zł, zaś nexusa za 1400 zł. Co do one s rozdzielcziść ekranu mogla by być wyższa, a poza tym te ze snapdragonem s4 kosztują powyżej 1800 dlatego dla mnie nie opłacalne. Może ktoś jeszcze mógłby mi doradzić coś w sprawie tych lub innych telefonów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dostanie. Branie telefonu od lg to taki trochę ryzyk-fizyk, ale ma to takie plusy, że za podobny telefon od htc czy samsunga musisz zapłacić ok. 500 zł więcej. Niemniej jednak to flagowy model ( pewnie na długo, bo w końcu czterordzeniowiec ) więc jeszcze przez 1 czy 2 lata wsparcie powinien mieć. Możesz wybrać gorszy telefon pewniejszej firmy, ale to od Ciebie zależy co wolisz. Trzeba pamiętać jednak, że fakt, jellybean jest płynny, ale ics to dalej dobra wersja androida. Moim zdaniem warto zaryzykować ( pamiętaj, że na allegro kupuj tylko za pobraniem, bo dwóch kolesi sprzedaje ten telefon za ok. 1600 zł, ale.mają z tego co pamiętam nie więcej niż 200 komentow ) !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy ze LG ma podobną skłonność do aktualizacji co Motorola. Ja bym na wsparcie nie liczył, trzeba jeszcze pamiętać ze LG cen nie trzyma i spadają dość szybko. nexus dostanie jeszcze tylko jedną aktualizację? ale jest pewniejsza niż w jakimkolwiek innym telefonie. Jak wiele modeli z zapowiedzianymi aktualizacjami do 4.0 w ogóle je dostało i po jakim czasie. Nexus jest obecnie jedynym telefonem z 4.1.1 i dopiero po kilku ładnych miesiącach SGSIII ją wreszcie otrzyma:) Drugą opcją jest instalacja custom roomów. wtedy jak najbardziej lepiej pomyśleć o lg:)

wydajnosc - lg

aktualuzacje - nexus:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...