Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Nie powiedziałbym, że publicystyka najgorsza. Co prawda jeszcze nie przebrnąłem przez całość ale póki co jest ok. Recenzji raczej nie czytam ale skoro taka dobra to... może się skuszę. Choć to nie o tym temat chyba? :) Z gier póki co ruszyłem tylko WRC 2, które niestety nie chce z jakiś powodów współpracować z moją kartą graficzną więc sobie nie pograłem. Ostatnio w ogóle rzadko kiedy ruszam pełniaki. Jak mam czas to nie mam natchnienia na jakiś konkretny gatunek i tak wszystko leży na półce narazie :) ale kto wie... może kiedyś coś uruchomię :) albo może lepiej... kupię nowy komputer :P bo niestety mój laptop ostatnio zaczyna się dusić na waszych pełniakach (Just Cause 2, Saints Row 2). Za dobre gry dajecie... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mały offtop, ale w Czechach dali Gothic Bundle, w Niemczech Olbiviona, a Węgrzy dostali Assassin's Creed. Coś mi się zdaje, że czekają nas ciekawe pełniaki w przyszłych CDA. A żeby nie było całkowitego offtopu, to powiem, że w tym numerze imo najlepsze były recenzje, a najgorsza publicystyka, chociaż zawsze jest odwrotnie. Pozdrawiam smile_prosty.gif

W Czechach dali też SS 3 BFE, a w Rumunii obydwa Riddicki. I na dodatek mają taką samą okładkę co cda 10/12.smile_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska cd-key do K&L:2 jest nieprawidłowy. Kombinowałem zamieniałem 6 na G i vice versa ,brak efektu nie mam już do tego nerwów. Wychodzi na to ,że albo błąd w nadruku jakiś albo już użyty. Pytanie do was czy jest możliwość wysłania prośby o nowy klucz? O ile się nie mylę jest taka możliwość więc prosiłbym o namiary co i jak. Dodam jeszcze ,że nigdy nie miałem takich problemów ,wszystkie keye z cda wchodziły prawidłowo a teraz na złość nie działa. O to znaki w losowej kolejności PZCGMR7EVLPML62 ,jak już pisałem wyżej zmieniałem te G na 6 itp. innych możliwości zmiany nie widzę. Pozdrawiam i proszę o pomoc.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska cd-key do K&L:2 jest nieprawidłowy. Kombinowałem zamieniałem 6 na G i vice versa ,brak efektu nie mam już do tego nerwów. Wychodzi na to ,że albo błąd w nadruku jakiś albo już użyty. Pytanie do was czy jest możliwość wysłania prośby o nowy klucz? O ile się nie mylę jest taka możliwość więc prosiłbym o namiary co i jak. Dodam jeszcze ,że nigdy nie miałem takich problemów ,wszystkie keye z cda wchodziły prawidłowo a teraz na złość nie działa. O to znaki w losowej kolejności PZCGMR7EVLPML62 ,jak już pisałem wyżej zmieniałem te G na 6 itp. innych możliwości zmiany nie widzę. Pozdrawiam i proszę o pomoc.smile_prosty.gif

ile razy już wpisywałeś klucz w 1h ?

błąd nadruku nie możliwy, zużyty tak samo nie bo by pisało duplikat klucza

na bank coś źle wpisujesz albo spacie robisz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska cd-key do K&L:2 jest nieprawidłowy. Kombinowałem zamieniałem 6 na G i vice versa ,brak efektu nie mam już do tego nerwów. Wychodzi na to ,że albo błąd w nadruku jakiś albo już użyty. Pytanie do was czy jest możliwość wysłania prośby o nowy klucz? O ile się nie mylę jest taka możliwość więc prosiłbym o namiary co i jak. Dodam jeszcze ,że nigdy nie miałem takich problemów ,wszystkie keye z cda wchodziły prawidłowo a teraz na złość nie działa. O to znaki w losowej kolejności PZCGMR7EVLPML62 ,jak już pisałem wyżej zmieniałem te G na 6 itp. innych możliwości zmiany nie widzę. Pozdrawiam i proszę o pomoc.smile_prosty.gif

Najświętsza panienko!

Spraw aby kod był prawidłowy...kolego, tyle razy było to pisane, TYLE RAZY ŻE TRZEBA UŻYWAĆ RÓŻNYCH KOMBINACJI, A JEŚLI CI TO NIE SKUTKUJE, TO KOD MASZ KARADZIONY, JEŚLI OCZYWIŚCIE KUPIŁEŚ CDA W SUPERMARKECIE.

A teraz apel do wszystkich, którym występują " podobno" te problemy, wszelkie możliwości zostały już podane, większość użytkowników pomogła, jeśli to nie skutkuje, to widocznie kierujesz się tą prośbą " Jak Kain ukraść to dobrze", większość rozumie o co mi chodzi z tym kodem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod koniec K&L 2 i powiem tak, ani nie ma tam mechaniki strzelania tak dobrej jak w MP3, ani fabuły jak w Spec Ops the Line, ale jest kawał solidnego rzemiosła i gra się naprawdę przyjemnie. Polubiłem tą historyjkę dwóch gości, którzy wycięli 1/3 populacji Chin. Całkiem przyjemnie spędzony czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas instalacji Kane # Lyncg przypomniałem sobie dlaczego grę na pc uznałem wiele lat już temu za daremną- ot chcesz pograc- instaluj steama- nic to, że nie chcesz tej aplikacji, nic to, że masz zamair pobawic się tylko chwilę w singlu- masz zainstalować "bo tak i wuj'. Plyta poleciała do kosza.

Mam jednak prośbę : panowie czy moglibyście informować i takich upierdliwych koniecznościach jakimś dużym napisem? Uwierzcie, ze nie każdy jest hardkorowym pecetowcem i nie chce mu się instalować takich rzeczy.

Swoją droga każda wersja na pc wymaga instalacji steama czy tylko ta która daliście? Jak to drugie to podwójnie nie ładnie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych seriali na płytach to faktycznie jest lipa, może należałoby się zastanowić i drukować je tak żeby było wiadomo czy 6 to 6 czy czasem nie G, bo taki problem miałem z JC2 i K&L2. Do tej pory nigdy nie miałem problemów z coverami do czasu JC2. Jakoś CDP i Cenega drukują seriale tak, że wbijam je za pierwszym razem, a tu drukarnia zawiodła. Mądrale, którzy mieli farta i trafili na klucze bez rozmazanych znaków lepiej niech się nie wypowiadają, bo problem faktycznie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę podziękować za zamieszczenie Kane & Lynch 2 na płycie DVD. To naprawdę DUŻO znaczy dla osób z gorszym połączeniem z netem - kilkanaście minut vs kilkanaście godzin... ;) Mam nadzieję, że już będziecie tak zawsze robić, bo na JC2 się nieźle naczekałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z instalacja wrc 2.

wyskakuje mi blad:

Code d'erreur : -5006 : 0x8007045d

Information d'erreur :

>SetupNew&092;setup.cpp (591)

PAPP:WRC 2 FIA World Rally Championship

PVENDOR:Black Bean Games (http:www.wrcthegame.com/)

PGUID:E4BB976A-A6E5-49A4-9885-A58B519C2705

$16.0.0.400

co z tym zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...