Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kusi

Logitech H130 - szukam opinii

Polecane posty

Witam.

Mam możliwość zakupu wspomnianego w tytule zestawu za cenę 50zł. Nie mogę jednak znaleźć opinii na jego temat. Liczyłem, że tutaj znajdę pomoc. Chciałbym zapytać się o jakość wykonania, wygodę użytkowania oraz długość kabla. Jestem otwarty również na wszelkie inne propozycje zestawów słuchawki + mikrofon w cenie poniżej 90 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki za propozycję. Zależy mi jednak na w miarę fajnym mikrofonie, chociaż wiem, że to raczej niemożliwe do osiągnięcia w tej cenie. Same HD 201 już posiadam.

Prawdopodobnie nie tutaj powinienem poruszać ten temat, ale też dotyczy słuchawek, a nie chcę zaśmiecać foruma. Otóż kiedyś, kiedy podłączyłem słuchawki do komputera dźwięk z głośników automatycznie przełączał się na nie. Teraz po formacie i przeinstalowaniu systemu na "siódemkę" muszę podłączać je zamiast głośników, bo gdy oba urządzenia są podłączone to działają tylko głośniki. O co chodzi?

To pytanie nie oznacza,że rezygnuję z poszukiwań słuchawek :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to też wyjście z tym mikro. Dzisiaj zrobię objazdówkę po sklepach i pooglądam. A problem ze słuchawkami bardziej polega na tym, że komputer tak jakby w ogóle ich nie widział. Nie wiem, może brakuje jakichś sterowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...