Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ahikar

Mulimedialny smartfon w przedziale 700-800zł

Polecane posty

Witam

Mam zamiar zamienić mój stary telefon na coś innego, zależy mi na dużym ekranie ok. 4 cale, telefon będzie wykorzystywany głównie do multimiediów (muzyka, filmy, gry itp)

powinien mieć też dobry aparat fotograficzny,

Telefon może byc nowy lub używany.

możecie mi doradzić co najlepiej kupić z nowych? i na jakie używane polować ?

z góry dzięki za odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arc S to bardzo dobry i bardzo popularny smartfon. Dzięki temu możesz liczyć w przyszłości na wsparcie moderow czy jak ich się tam nazywa. Sam mam arc bez s i jestem zadowolony mimo, że zmieniam we wrześniu. Gdybym miał znowu wybierać ten rok czy dwa lata temu to wziął bym go ponownie. A tak poza tym to telefonik ten ma duży, ekran wsparty silnikiem bravi, szybki procek, klawiaturę swype, androida 4, bdb jakość muzyki itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na grach to dobry pomysł. Ale w porównaniu do arc s to duży, nieporęczny telefon. Dodatkowo dość stary ( jak na androida ) i z oficjalnymi aktualizacjami może być ciężko. Jak nie umiesz się zdecydować to looknij jeszcze na htc one v. Świeży telefon, ze wsparciem producenta, a do tego tani. A jeśli chciałbym coś spod znaku jabłuszka to tu masz http://allegro.pl/no...2569198330.html - bebechami ich nie dogoni, ale dostanie aktualizacje do iOSa 6, jest super płynny, ma wbudowanego ipoda itd. Jedyny minus to już mocno " nierynkowy " aparat fotograficzny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG P920, zobacz ten telefon. Oferuje bardzo dobrą jakość-cena. Dual-core, 512 RAM, spory ekran. Dodatkowo bajer 3D, dobry aparat, choć mówi się, że jest przeciętny na tle innych smartfonów, to po modyfikacjach aparat dostaje skrzydeł. Telefon do wyrwania w tym przedziale cenowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...