Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darles

KwonHo -bijatyka 3D

Polecane posty

Ktoś jest chetny zagrać w tą grę? Jeśłi tak to pisać na gg 1553473. Mój nick w grze to "lipnicok"

Dla tych co niesłyszeli o KwonHo jest to darmowa trójwymiarowa bijatyką z dobrą grafiką, kilkoma stylami walki do wyboru i ogromna ilością kombosów i różnych ubrań dla naszej postaci. Jedyny problem to lagi występujące podczas gry z lidźmi spoza Europy.

Zainteresowanych odsyłam do strony http://kwonho.ijji.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... A więc sprawdziłem, czym owo KwonHo pachnie.

Acha: umieszczam ten post tutaj, ponieważ najprawdopodobniej temat w Komentarzach o KwonHo nie miałby racji bytu :P.

1. Poirytowanie. Plik instalacyjny jest stosunkowo duży (:P), co przy konstrukcji menadżera plików Firefox'a nie jest zbyt przyjemne, zważywszy dodatkowo na problemy z dostawami energii i połączenia internetowego. Dodatkowo zostałem zmuszony do zainstalowania dodatku dla FF, umożliwiającego grę. Po instalacji byłem wkurzony, ale to odczucie mocno subiektywne :P.

2. Tworzenie postaci, treningi, etc. Przydatne - tym bardziej, jeśli ktoś (czyt. ja) przyzwyczaił się do działania takiego VF2, na przykład. Klawiszologia jest prosta niczym konstrukcja cepa, więc nie ma specjalnego problemu z opanowaniem podstawowych "chwytów".

3. Pierwsza walka. Sprzed chwili. Zostałem soczyście poobijany przez jakiegoś angola - gość jednak zachował się kulturalnie, bo udzielił mi dobrych rad 'na początek' z myślą o postaci, którą gram.

4. Lagi nie są takie straszne, więc nie histeryzować proszę.

Generalnie: miła odmiana od VF czy serii GuiltyGear.

Z pewnością przez jakiś czas będę grał. Więc jeśli ktoś równie "noobowaty" jak ja chciałby się zmierzyć, proszę o kontakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka wygląda naprawdę fajnie (przypomina trochę wcześniej wspomnianego VF2 albo Tekkena w którego się zagrywałem na swojej PSX ^^) ale 255 mega przeraża... Narazie nie ma czasu na takie kolosy ale na pewno ściągnę ją jeszcze w tym tygodniu :) (a wrażeniami z gry się podziele :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakiś czas temu, i muszę przyznać że to jedyna tego typu gra na PCty, która mnie zainteresowała ;) Jednak jest w grze jeden poważny minus, który momentami sprawia że ma się ochotę wykasować grę, a mianowicie lagi. Dosyć często serwer ijji laguje i przez to nie da się grać :/ Szczególnie pod wieczór, bo w dzień to jeszcze tak bardzo się tego nie odczuwa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...