Skocz do zawartości

Guild Wars 2


LekhimorPL

Polecane posty

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

I tutaj pojawiają nam się dwie możliwości. Albo Blacktide nas miło zaskoczy dojrzałą społecznością (nie mówię tutaj wcale o wieku ale o zachowaniu), albo też będzie tak jak myśleliśmy, i że tak to ubiorę w słowa kultura będzie na niskim poziomie. Możemy na ten temat gdybać, ale mimo wszystko poczekajmy do wtorku-środy, ten okres przeczekajmy właśnie na Desolation, skąd będziemy obserwować co się dzieje na nieoficjalnym polskim serwerze. Mam nadzieję, że do tego czasu, będziemy się świetnie bawić, i że uda nam się już pograć przynajmniej przez chwilę chociaż w małych grupkach razem.

Jak już jutro stworzę postać i zrobię pierwszego questa to napiszę jak się nazywam w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, rzuciłem sobie okiem na staty serwerów w WvWvW i okazuje się że w tym ustawieniu serwer Desolation gra m.in przeciwko Blacktide właśnie... i prowadzi jakoś trzykrotnie na oko. A na czacie widać głównie angielski, inne języki sporadycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Sporo Niemców, jakieś 40% rozmów widuję właśnie po germańsku. Reszta to angielszczyzna, Polaka w ciągu ostatnich dwóch dni spotkałem może 2-3 razy. Ludzie pomocni, nie widuję hejtu czy trollowania więc dla mnie Desolation póki co jest w miarę w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gimbazy - jakoś niespecjalnie się ich boję ze względu na pory w jakich będę grał :) Pewnie jak się wszystko uspokoi będą to godziny wieczorno-nocne. Aha, i nie wiem czy część z Was widziała - na Empiku przy dostawie do salonu (tak ja zamawiałem) dostawa prawdopodobnie opóźni się na życzenie wydawcy z poniedziałku na wtorek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

With great power comes great responsibility :trollface:

Grę kupuje jutro(wprowadziliście mnie w błąd z tym poniedziałkiem :D) czyli w dzień premiery.

Aha, z tego co widziałem na streamie Gonciarza, na razie nie da się zakładać gildi(error), więc możliwe, że założe dopiero w czwartek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja powinienem założyć gildię? Z resztą jak tam chcecie. Ja jestem w grze od soboty.

Przypominam o zgarnięciu nagród za GW1. Ja biorę się za to dzisiaj.

A właśnie. Były już jakieś pomysły na nazwę?

Może by każdy coś zaproponował i było by małe głosowanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno już w sobotę był Desolation był pełny, więc teraz pewnie kwestia czasu i myślę, że powinno udać się jutro z rana dostać na serwer. Oczywiście, wiem, że nie każdy będzie mógł zrobić to rano, ale powinniśmy się wszyscy dostać.

Jeśli chodzi o używany na serwerze język to zdecydowanie dominuje angielski. Jeśli ktoś zaczyna używać innego to gracze go upominają, żeby pisał po angielsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...