Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LekhimorPL

Guild Wars 2

Polecane posty

Właśnie z juromem gadałem i wolałbym zaczynać koło dziewiętnastej, bo potem ma jakąś Dotę albo coś a co do j3drz3ja to nawet nie wiem czy jeszcze gra... jeśli ktoś miałby z nim kontakt to byłoby miło smile_prosty.gif

I od razu rzuciłbym się na pierwszą ścieżkę, dwie pozostałe zrobiłem przed chwilą ^_^

[uPDATE] Słysząc burzę za oknem muszę jeszcze zastrzec, że istnieje możliwość, że nie będę mógł się stawić o wyznaczonej godzinie. Modemu mi raczej nie spali, ale po ostatniej nawałnicy były problemy z dostawami prądu zatem... no, tylko ostrzegam ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie nam CM poszedł. Lekko przelecieliśmy przez cały path 1, bez specjalnej zadyszki zabijając większość bossów. Oczywiście ja musiałem zginąć raz czy dwa, ale to dlatego że nie mam itemów. Tak sobie wmawiam.

Ale to wszystko pikuś, bo jak się później okazało, gra zbugowała się pod sam koniec, i po zabiciu Frosta nikt nie dostał ani expa, ani "waluty", ani nic. Trzeba było wyjść z pustymi rękami. Ale cóż, sety z CM i tak są niefajne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 guardianów + warrior + ranger = OP

Takie zestawienie plus kolega z zagranicy, który ewidentnie wiedział jak podchodzić do walk z bossami dały nam całkiem przyjemną przebieżkę, szkoda tylko, że niemożliwą do ukończenia przez buga. Jak będzie jakaś informacja, że ANet go naprawiła chętnie zrobię powtórkę ;)

Tymczasem jakoś w przyszłym tygodniu można spróbować zgadać się na innego dungeona - katakumby Ascalonu zrobiłem już całe, więc pozostałe dungeony są otwartą opcją ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie czy ktoś z tutejszych forumowiczów grywa jeszcze na serwerze Aurora Glade? Ostatnimi czasy znów wróciłem do aktywniejszego działania w Tyrii i jakby zebrała się jakaś stała, polskojęzyczna grupa na dungeony byłoby miło biggrin_prosty.gif

*nie mówiąc o tym, żeby np. miała odpowiedni poziom i ekwipunek oraz coś tam o ścieżkach wiedziała ;p

Cała gildia Immortal Fire gra na AG. Jeśli spełniasz warunki regulaminowe to zapraszamy do wspólnej gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kopiusz

Dziękuję, ale nie skorzystam. Mam już gildię, z którą czasami coś robię a czasami nie a moje pytanie dotyczyło właśnie ekipy z forum, która byłaby może chętna aby pochodzić na dungeony... zawsze lepiej porozumiewać się w rodzimym języku ;)

Przy okazji całe Caudescus Manor skończyłem - okazało, że na końcu pierwszej ścieżki TRZEBA rozwalić golemy, inaczej po załatwieniu Frosta gra nie zaliczy nam przejścia dungeona. Tym samym teraz raczej będę zbierał ludzi na Twilight Arbor, ten weekend może? ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co wszystkie dungeony skończone, więc jakby kto potrzebował kogoś do farm runów na takiego CoFa można mnie wołać ;] W sumie można by też pomyśleć czy nie dałoby rady zebrać ludzi z FA do jakiś wspólnych akcji na 3W, zabawa w partyzantkę mogła by być ciekawa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dalej chodzicie na te dungeony? Jeśli nie to jest ktoś chętny? Jestem na underworld, ale to żadne problem (guesting, no i dungeony można robić z różnych serwerów). Jakby co to mam zrobione AC CM TA CoF(1 i 2) i reszty niestety nawet nie zaczynałem. Najchętniej wybrałbym się CoF dla setu oczywiście, ale jeśli komuś nie przeszkadza, że nie mam story to mogę pójść na każdy. Super grałoby się też w 3W, albo w pvp z kimś z Polski. Gram thiefem wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ostatnio razem z kumplem przerzuciliśmy się na serwer Blacktide i szukamy gildii. Chodzi o taką, w której nie byłoby "spinania" się o wszystko. Preferujemy raczej grę "for fun". Wbijamy prawie codziennie chociaż na krótką chwilę i skupiamy się głównie na PvE. Chodzi nam przede wszystkim o fajną luźną atmosferę.

Istnieje może coś takiego jak gildia zrzeszająca ludzi z FA? albo chociaż zbieracie się na wspólne wypady na PvE albo coś w tym stylu :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...