• Ogłoszenia

• mateusz(stefan)

Regulamin działu Gramy w Sieci   22.03.2016

Dział Gramy w Sieci powstał w celu umawiania się przez forum na wspólne granie. Obowiązuje w nim przede wszystkim regulamin forum oraz specjalny regulamin działu, znajdujący się tutaj (KLIK) oraz na szczycie każdego z poddziałów. Zapoznanie się z nimi jest jak najbardziej wskazane wszystkim użytkownikom. Miłej zabawy
LekhimorPL

Guild Wars 2

237 postów w tym temacie

Ja także poszukuję gildii albo po prostu osób chętnych do wspólnej gry.

Gram na serwerze Blacktide.

Nazwa postaci w grze: Dante Egan lvl 16 na razie.

PS. Ktoś wie jak teleportować się z Black Citadel do Kryta, a dokładnie do Quennsdale?

0

Witam :)

Ostatnio razem z kumplem przerzuciliśmy się na serwer Blacktide i szukamy gildii. Chodzi o taką, w której nie byłoby "spinania" się o wszystko. Preferujemy raczej grę "for fun". Wbijamy prawie codziennie chociaż na krótką chwilę i skupiamy się głównie na PvE. Chodzi nam przede wszystkim o fajną luźną atmosferę.

Istnieje może coś takiego jak gildia zrzeszająca ludzi z FA? albo chociaż zbieracie się na wspólne wypady na PvE albo coś w tym stylu :)?

0

Skorzystałem z promocji na stronie arena netu, GW się już pobiera :) znalazła by się jakaś dobra dusza żeby pomóc mi z wejściem w to mmo? jakaś gildia np.?

0

jaki serwer byście polecili dla kogoś kto zaczyna przygodę z gw2 ? z tych polskich i zagranicznych

0

Serwer na którym jest najwięcej Polaków i polskich gildii to Blacktide .

0

Łoooo pewnie już za późno, ale jak zaczynasz grę to wybieraj serwery najlepsze w WvW, Seafarer's Rest albo Desolation. Potem jakby ci się spodobało to się będziesz pireniczył z przenoszeniem.

0

Witam i z góry przepraszam administrację forum, jeśli założyłem temat w nieodpowiednim dziale.

Poszukuję osób/y chętnych do pomocy w tym mini-projekcie. Ma on na celu utworzenie gildii nastawionej na rozgrywkę stricte Roleplay'ową.

Nie chcę się rozwodzić nad szczegółami, gdyż jest to jedynie post informacyjny. Gildia będzie posiadać własny system RPG, a podczas sesji położony zostanie ogromny nacisk na realizm.

Posiadam już dość obszerny koncept z rozpisanymi szczegółami, lecz wciąż ulega on modyfikacjom. Dosłownie wszystko podlega dyskusji.

Nie ukrywam, że szukam ludzi podchodzących do takich spraw z należytą powagą i zaangażowaniem. Liczy się kreatywność i chęć współpracy.

Czy mam inne wymagania prócz tego? Nie. Znajomość w grafice komputerowej, czy tworzenia cudów na kiju nie są obowiązkowe (aczkolwiek mile widziane :)). Z takich czysto praktycznych umiejętności oczekuję jedynie zrozumiałego wypowiadania własnego zdania, czyli po prostu pisania i komunikacji.

Jak zdążyliście już wywnioskować, aktualnie zajmuję się tym w pojedynkę. Każdy wie, że co dwie głowy, to niejedna. Zawsze to lepiej poznać punkt widzenia drugiej osoby, co pozwala uniknąć (nie)oczywistych błędów.

Celem uniknięcia zbędnej dyskusji - jestem świadomy obecności kilku gildii RP na polskiej scenie GW. Chcę stworzyć coś po mojej myśli, z unikatowym konceptem i sposobem prowadzenia, stąd ta inicjatywa

Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany, proszę śmiało pisać pod tym postem, bądź wysyłać mi stosowną informację na PW. Odpowiem na wszelkie pytania. Proszę jedynie o pozostawienie jakiegoś kontaktu do siebie, np. nick in-game, facebook, czy cokolwiek innego.

0

Witam, własnie też zacząłem grać w GW2, jeżeli ktoś chętny do wspólnej gry to zapraszam.

0

ja tez zaczołem grać ale na underworld zapraszam osoby chetne pw

0

Trzyma się jakoś jeszcze GW2? :) Zastanawiam się czy wrócić

0

Wrócić, tzn?

Grałeś w HoT czy tylko w podstawkę? 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.