Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Problem z lagami


sosna252

Polecane posty

Witam. Mam problem z Battlefieldem 3 - gdy gram w multi na jakimś serwerze na najniższych ustawieniach graficznych wszystko działa w miarę płynnie do momentu spotkania przeciwnika z bliska, wtedy zaczynają się duże lagi. Gdy widzę przeciwnika z daleka wszystko jest dobrze. Nie wiem w czym jest problem.

Mój sprzęt:

Laptop Asus K52J

Procesor: Intel Core i5 CPU M 450 @ 2.40GHz

Pamięć RAM: 2.8 GB

System: Windows 7 32bit

Karta Graficzna: GeForce 310M

Internet: 10Mb

Ping na serwerach: 20-40

Dodam że w innych grach wszystko działa poprawnie.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem masz problem z netem(nie chodzi o ping,ja mam tak samo jak Ty)

Jeżeli duża liczba osób korzysta z tego samego typu sieci co ty to wtedy internet jest okropnie wolny.

A jego prędkość nie ma wtedy znaczenia.

Polecam dołączać się do serwerów z średnim-dużym pingiem.

Ja też mam bardzo mały ping i wszystko powinno wskazywać na to , że powinienem grać na serwch gdzie ping jest niski, ale tak się nie da.Wywala mnie do menu po 1 min. grania :)

Normalnie (w BC2)gra mi się na serwach gdzie ping jest nie mniejszy niż 130.

A co do lagów to one wpływają TYLKO na łącze internetowe i nie mają nic wspólnego z parametrami systemu.:)

Pozdro!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, czasem występują lagi graficzne, bo podczas bliskiego starcia z przeciwnikiem komputer musi wziąć pod uwagę nie tylko model postaci przeciwnika ale jeszcze co on robi. Na dużej odległości przeciwnik ma mniej szczegółów jego model jest ograniczony.

Komp z I5 gen 1 i karta minimalna chyba wymagana.

Polecam ci ustawić w grze wszystko na LOW poza "Mesh" = "odległość rysowania siatki" to wziąć na Hight/ultra. Oraz skorzystać z "BF3 Settings Editor" W ostatniej zakładce ustawić sobie limit FPS na 60 i wyłączyć DX11 oraz "DX deffender patch" w opcjach karty graficznej znaleźć OpenGL i zaznaczyć Tripplebuffering oraz wszystko ustawić na performence. powinno ci to dać około 5-15FPS u mnie dało to około 25FPS

Podaj jeszcze ile masz FPS w grze, podczas normalnej walki na dystans i bliskiego kontaktu.

Net jest stacjonarny czy radiowy? (Freedom/Play/plus)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...