Jump to content

TiBi1Q20

Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Słaba

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array
 1. Ja mam kompa z przed 7-8 lat i wszystkie gry(BC2, CoD-y, AC 1 ,II,Brotherhood,Revelation,Red Orchestra 2,Mafia2 Call of juarez,need for speed hot pursuit itd) chodzą mi na najwyższych ( może z wyjątkiem BC2 na średnich mi chodzi płynnie) Podejrzewam ,iż masz za słabą kartę graficzną.
 2. Umożliwia ci on zabawę w multiplayer. To taki serial (klucz seryjny)
 3. Po prostu "Sieć Steam jest teraz zajęta i nie ma czasu zająć się twoją sprawą" Wielokrotnie dostawałem taki post i niestety nie wiem jak sprawiłem , że teraz jest w normie. Mam pomysł załóż sobie konto na oficjalnej stronie pomocy technicznej Steam lub w bibliotece Steam kliknij na MW2 i z boku jest taki link "pomoc techniczna" Pojawi Ci się strona internetowa Steam i będzie pytanie "czy problem istnieje w grze czy programie steam" Kliknij na ikonę pada. Wyświetli Ci się kolejna srona Potem kliknij na Contact Support. Potem założ konto , przedstaw i wyślij swój problem. I po robocie. Jeszcze jedno : konto pomocy technicznej steam jest niezależne od konta steam dlatego należy dopilnować , żeby znacząco się od siebie różniły. Pozro!.
 4. Moim zdaniem masz problem z netem(nie chodzi o ping,ja mam tak samo jak Ty) Jeżeli duża liczba osób korzysta z tego samego typu sieci co ty to wtedy internet jest okropnie wolny. A jego prędkość nie ma wtedy znaczenia. Polecam dołączać się do serwerów z średnim-dużym pingiem. Ja też mam bardzo mały ping i wszystko powinno wskazywać na to , że powinienem grać na serwch gdzie ping jest niski, ale tak się nie da.Wywala mnie do menu po 1 min. grania Normalnie (w BC2)gra mi się na serwach gdzie ping jest nie mniejszy niż 130. A co do lagów to one wpływają TYLKO na łącze internetowe i nie mają nic wspólnego z parametrami systemu. Pozdro!.
 5. ????????????????? Instalacja DALEJ SIĘ TOCZY? mam pomysł. Proszę o więcej informacji. Neta masz dobrego?
 6. Powodem takiej sytuacji może być to , że np.: Origin TYLKO RAZ używa płyty do instalacji danej gry,by sprawdzić oryginalność(tak mi się wydaje) Póżniej jeśli logujesz się na swoje konto(a usunąłeś wcześniej grę) Origin jakim cudem wie ,że wcześniej instalowałeś swoją grę. Teraz pozostaje Ci tylko czekanie ,aż gra się spokojnie POBIERZE. Myślę , że to tak wygląda. Miałem tak samo z Medal of Honor(2010) Gra z płyty instalowała się szybko , potem reszta przez neta. A teraz miałem tylko przez neta.Origin-4h Pobrało się w 30 min Tylko czekać trza. Pozdro!
 7. Witam. Mam taki mały problem z tą oto grą. Oto cały przebieg: 1.Włączam grę. 2.Szukam przyjaznego mi serwa. 3.Dołączam do niego. 4.Gram chwilę. 5.(Najważniejszy) Przerywa połączenie i pojawia się taki oto komunikat - ''Na twoją sesję został nałożony ban i musisz odczekać na zmianę mapy'' Powiadamiam ,iż mam najnowszego Punkbustera i dobre łącze internetowe. Czekałem również na zmianę mapy , ale dalej to samo. Szukałem porad w internecie . Pustki. Byłbym wdzięczny za pomoc. Bo to świetna gra. Z góry Dzięks!
 8. wyskakuje ci błąd dlatego że nie masz najnowszych sterowników do karty graficznej

  Wejdz na stronę twojej karty i zaktualizuj sterowniki

  U mnie było to samo . . .

×
×
 • Create New...